Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Rynarzewie. W zabawach uczestniczyły nie tylko dzieci

fot. MM

fot. MM

16 czerwca 2019 w Rynarzewie na Placu pod Raczkiem odbył się festyn# z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorami imprezy byli: Sołtys Rynarzewa, Świetlica Wiejska, Biblioteka i Koło Gospodyń Wiejskich. Imprezę wsparli członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa.

Dmuchane pałace, gry i zabawy z animatorami, stoiska ze smakołykami oraz losy to atrakcje, które przyciągnęły w niedzielne popołudnie małych i dużych rynarzewian do zabawy. Dzieci uczestniczyły w grach zręcznościowych, zabawach rozwijających poczucie rytmu, miały malowane twarze. W zabawie uczestniczyli rodzice i dziadkowie. Sołtys Rynarzewa Iwona Kornacka dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji festynu.

Materiał: Tomasz Mikuła

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Botox i wypełniacze
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)