Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Czwórmecz Lekkoatletyczny. Zespół z Barcina zdeklasował rywali

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

7 czerwca 2019 roku z okazji przypadających Dni Szubina na tartanowej bieżni # Stadionu Miejskiego w Szubinie Urząd Miejski w Szubinie oraz Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie byli organizatorami Czwórmeczu Lekko Atletycznego Dzieci.

W zawodach wzięły udział kluby: LUKS Kruszwica, BOSiR Barcin, Czapla Białe Błota oraz UKB Szubin. Zawody otworzył Radny Gminy Szubin Maciej Rejment. Zawodom przyglądał się Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu w Szubinie Marek Nowicki.

Przeprowadzono konkurencje: 60 m, 300 m, 600 m - dziewczęta, chłopcy - 1000 m, skok w dal oraz rzut piłeczką w kategoriach wiekowych rocznik 2008, 2007.

W każdej konkurencji prawo startu miała jedna dziewczynka i jeden chłopiec z każdego klubu. Pierwsza trójka w każdej konkurencji otrzymywała pamiątkowe medale, które wręczała sekretarz Aleksandra Bogusz i trenerka Sandra Pawlak z UKB Szubin.

W przeprowadzonej punktacji klubowej zwyciężył BOSiR Barcin (88 pkt) przed LUKS Kruszwica (72 pkt), Czaplą Białe Błota (63 pkt) oraz Uczniowskim Klubem Biegacza z Szubina (51 pkt).

Wszystkie kluby otrzymały z rąk Prezesa UKB Szubin Kazimierza Krzywdzińskiego pamiątkowe puchary. Oprócz organizatorów patronat prasowy oraz medialny prowadzili Tygodnik Pałuki ze Żnina, Gazeta Regionalna Powiat, Radio Nakło oraz strony internetowe Szubin24.pl i itvszubin.pl.

Wymieniamy zwycięzców poszczególnych konkurencji z danych klubów:

BOSiR Barcin: Jakub Zakopiec, Aleksander Grześkowiak, Natalia Jordanow, Olga Jankowska, Amelia Cholewińska, Nicola Moritz, Julia Marcina, Wiktor Andryciewicz oraz sztafeta dziewcząt i chłopców 4 x 200 m

LUKS Kruszwica: Adam Kowalski, Bartosz Włodarski, Alicja Zaremba, Zuzanna Skowron, Antoni Januszek, Dawid Wekwejt oraz Rafał Płatała

Czapla Białe Błota: Emil Wesołowski oraz Monda Jankowska

UKB Szubin: Mateusz Echaust, Oliwia Jechna, Anna Winkowska oraz Jakub Kalka.

materiał: Piotr Krzywdziński/re

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Mama, w dniu 14-06-2019 07:02:43 napisał:

    Brawo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Oczyszczanie twarzy
Sprawdzanie geometrii kół
Sprawdzanie świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)