Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2018

Zmiany w szubińskim ratuszu. Marek Nowicki nowym sekretarzem gminy

fot. archiwum

fot. archiwum

Od 1 czerwca 2018 r. Marek Nowicki został powołany na stanowisko Sekretarza Gminy # Szubin.

Marek Nowicki będzie pełnił tą funkcję na czas zastępstwa dotychczasowej sekretarz - Renaty Kabulla. Marek Nowicki będzie jednocześnie także sprawował nadzór nad Wydziałem Edukacji i Sportu, jako p.o. Naczelnika.

Marek Nowicki od 1 lutego 2002 r. pełnił funkcję Dyrektora Miejskiego Zespołu Oświaty w Szubinie. Po utworzeniu Wydziału Edukacji i Sportu w Urzędzie Miejskim w Szubinie z dniem 1 listopada 2015 r. objął stanowisko Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu, stanowisko to pełnił do dnia 31 maja 2018 r.

materiał: UM Szubin/red. 

Oceń artykuł: 5 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (20) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (38)

  Brrrr, w dniu 06-06-2018 18:39:39 napisał:

  Zakończyła się łapanka burmistrza Michalaka na stanowisko sekretarza. Po wielu odmowach potencjalnych kandydatów znaleziono niekompetentną osobę. To kolejny doskonały przykład nieudolnej polityki kadrowej Michalaka.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (25)

  Szubinianka, w dniu 06-06-2018 21:43:38 napisał:

  Edukacja to poważna sprawa i jedna osoba może pełnić dwie tak ważne funkcje? To powinien być ktoś obcy jako sekretarz bez układów i całkowita wymiana naczelników na obcych

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (27)

  introwertyczka, w dniu 07-06-2018 12:31:25 napisał:

  Zmiany czy przetasowania? Edukacja w opłakanym stanie, owoce wieloletniej działalności pana dyrektora widać jak na dłoni... Gratuluję wyboru Panie Burmistrzu! Mój wybór w nadchodzących wyborach (mam nadzieję) będzie bardziej trafny. Cóż, Szubin jak zawsze, w większości "czerwony". Szkoda tylko, że nie ze wstydu.

  odpowiedz

  • 0 (24)

  Nauczyciel , w dniu 07-06-2018 14:46:36 napisał:

  Ja uważam że akurat właśnie oświata w Gminie Szubin stoi na wysokim poziomie. Wszystkie szkoły są odnowione, przy każdej są boiska wielofunkcyjne i ładne sale gimnastyczne. Sieć szkół również dobrze wyselekcjonowane. W porównaniu z innymi gminami w Szubinie widać akurat zmiany na plus i to właśnie od momentu kiedy dyrektorem został Pan Marek Nowicki

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (17)

  szubinianka, w dniu 07-06-2018 21:19:26 napisał:

  Precz z protekcją pana burmistrza,zgadzam się z Brrr

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (12)

  Zemo, w dniu 07-06-2018 23:32:57 napisał:

  Brawo Panie Burmistrzu rozsądne podejmuje Pan i konieczne decyzję. Czekamy na dalsze zmiany w ratuszu. Wyborcy.

  odpowiedz

  • 0 (18)

  g, w dniu 07-06-2018 23:36:47 napisał:

  Panie, Burmistrzu , zamiast zajmować się przedwyborczymi roszadami to możePanu uda się przepędzić tego smrodziarza z Głogowińca, który zasmradza i zatruwa naszą wieś,. Dzisiaj znowu wywoził TRUCIZNĘ na pola , robi to bezkarnie. W tej wsi nie liczy się dobro mieszkańców, tylko jego jego bez rusztowa chlewnia w sąsiedztwie mieszkań ludzi, którzy zaczynają już chorować!Gdzie sołtys, gdzie radna, gdzie burmistrz?

  odpowiedz

  • -1 (15)

  Koalicja PO i SLD, w dniu 08-06-2018 09:35:25 napisał:

  Sekretarz gminy winien być apolityczny. Pan Marek Nowicki, powołany w UM na stanowisko kierownicze przez Pogodzińskiego, startował z list SLD do samorządu terytorialnego stąd jego apolityczność jest mocno wątpliwa. Ale taki krok Michalaka świadczy o tym, ze puszcza "oczko" w stronę SLD, by się dogadać w sprawie swojej przyszłości, po przegranych jesiennych wyborach na burmistrza Szubina. PO, której członkiem jest Michalak blisko do sił postkomuny.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (12)

  Extrawertyk, w dniu 08-06-2018 13:11:52 napisał:

  Cieszę się z konkretnych decyzji burmistrza wreszcie budzi się do praktycznego działania dla dobra całej gminy. Zmiany są hasłem wyborczym burmistrza przecież napisał nie bójmy się zmian więc dalej do przodu trzeba to realizować i pokazać samemu że się nie boi coś w tym urzędzie ę wreszcie zmienić. Czekamy,!!!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Ahr, w dniu 09-06-2018 18:26:04 napisał:

  Najważniejszy urząd a tyle dyletantów polityków bez żadnych skrupułówł czychających na urzędy i jak wydoić gminę.Pakt z diabłem by podpisali aby wygrać wybory.Jeden radny procesuje się z gminą trzy lata o 1600 mkw które ukradł bezczelnie gminie , a gmina udaje że nic się nie stało.Dawno już nie powinien piastować tak wysokiego urzędu w radzie gminy a radni powinni go piętnować a nie z nim układać.Brawo gmina Szubin ,a wybory już już .Poczekamy na deklaracje wyborcze które nigdy nie będą realizowane

  odpowiedz

  • -2 (10)

  Tylko PIS., w dniu 10-06-2018 00:14:45 napisał:

  Powiem krótko,. przyjdzie PIS i POwymiata śmieci.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Szubiniak, w dniu 10-06-2018 12:47:20 napisał:

  Powszechnie wiadomo że pani Kabulla to była protegowana pana Pogodzińskiego na zawołanie.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  introwertyczka, w dniu 10-06-2018 13:01:17 napisał:

  Wszystko wskazuje na to, że nadejdzie kiedyś taki dzień, że nasz kochany pelikan będzie musiał odlecieć z rynku i ustąpić miejsca na popiersie pana Pogodzińskiego :)) ZaSŁUGI dla Szubina czy SLD?

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Mieszkaniec , w dniu 10-06-2018 19:01:55 napisał:

  Pani Kabulla to bardzo kompetentna osoba,czekamy na szybki powrót !

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi dla panów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pokój dzienny/ jadalnia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Gimnastyka korekcyjna
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)