Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 sierpnia 2018

Zainteresowania, pasje i marzenia. Do 31 sierpnia należy wypełnić ankietę

fot. arch.

fot. arch.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie do 31 sierpnia prowadzi #ankietę. Badanie jest niezbędne do realizacji gminnego programu „Miasto i Gmina Szubin przyjazne seniorom”.

Program zostanie ogłoszony w trakcie tegorocznego Forum Seniora. Po ogłoszeniu, dokument będzie musiał zostać zatwierdzony przez Szubińską Radę Seniorów i przedłożony jako uchwała intencyjna Radzie Miejskiej.

Badanie jest anonimowe, prowadzone przy pomocy ankiety. Pytania dotyczą pasji, zainteresowań i marzeń seniorów. Stanowią propozycje konkretnych działań, jakie można w przyszłości realizować z udziałem różnego rodzaju projektów na terenie gminy Szubin. Uzyskane odpowiedzi mają pozwolić na dokładne przygotowanie diagnozy działań na rzecz seniorów oraz otoczenia w perspektywie 2019-2023.

Udział w ankiecie mogą brać mieszkańcy miasta i gminy Szubin, dokładniej panie powyżej 60 roku życia i panowie powyżej 65 roku życia. Ankietę można wypełnić tylko raz, a druki są dostępne od 23 lipca u partnerów programu, tj. w MGOPS w Szubinie, Szubińskim Domu Kultury, Rejonowej Bibliotece Publicznej, Muzeum Ziemi Szubińskiej. Ankiety zostały też rozesłane do przedstawicieli klubów seniora, KGW, sołectw oraz organizacji pozarządowych, zainteresowanych współpracą przy tworzeniu programu.

Co z wypełnioną ankietą? Można ją zostawić w urnach wystawionych w ogólnie dostępnych miejscach u partnerów, a także w pokoju nr 11 w MGOPS. Ankietę można też przesłać elektronicznie (szczegóły na druku).

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bon upominkowy
Pieczątki Colop
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Metkownice
od 179PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)