Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

01 lutego 2019

Wspólne zajęcia z rodzicami. Wykonanie origami dało wiele radości

fot. Jolanta Storzyńska

fot. Jolanta Storzyńska

Zajęcia z origami stały się wspaniałym sposobem na spędzanie czasu rodzica ze swoim # dzieckiem.

Wspólne wykonanie pracy dało wiele radości i satysfakcji, pobudzając jednocześnie twórcze myślenie i dając poczucie sukcesu.

Składając kartkę papieru w kształcie kwadratu, dzieci razem z rodzicami wykonali ramkę na zdjęcie dla babci i dziadka oraz czapkę Samuraja. Zabawa stała się doskonałym ćwiczeniem motoryki małej usprawniającej mięśnie dłoni oraz uczyła posługiwania się pojęciami orientacjii przestrzennej.

Zajęcia przyczyniły się do udoskonalenia talentów i inteligencji logiczno - matematycznych dziecka, a przy pomocy rodziców lepsze zrozumienie i przyswojenie pozyskiwanej wiedzy.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 23 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)