Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2018

W najbliższy czwartek sesja. Jednym z punktów obrad będzie wręczenie medali

fot. arch.

fot. arch.

W najbliższy czwartek, 14 czerwca na obradach spotkają się szubińscy radni. #Początek sesji o godz. 10.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna.

Sesja będzie wyjątkowa, gdyż wręczone zostaną Medale Honorowe Sędziwoja z Szubina. Jak zawsze burmistrz przedstawi sprawozdanie z działalności międzysesyjnej. Ponadto przedstawiona zostanie informacja z działalności w zakresie gospodarki budynkami i lokalami gminnymi (mieszkalnymi i użytkowymi) za rok 2017. Kolejne punkty to rozpatrzenie sprawozdania finansowego Gminy Szubin wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2017 r. i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Burmistrza Szubina za 2017 rok. W porządku obrad zaplanowano jeszcze kilka uchwał, w tym tą dotyczącą ustalenia wynagrodzenia dla Burmistrza Szubina.

Oceń artykuł: 0 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad

  • 24 (56)

  Rigamonti, w dniu 10-06-2018 13:39:21 napisał:

  Nareszcie obniża Michalakowi wynagrodzenie. Zasługuje na najniższe krajowe za te jego nieudolność i brak pomysłu na gminę

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (4)
  • -1 (15)

  klapa, w dniu 10-06-2018 22:51:29 napisał:

  Szubinskie LO blokuje możliwość komentowania, bo boją się prawdy. A prawda jest taka że szkoła padła i nie pojmuję jak burmistrz może z naszych podatków utrzymywać takiego trupa. Po co ten projekt na doskonalenie nauczycieli? To i tak już nic nie zmieni. Kadry pedagogicznej za chwile będzie tu więcej niż uczniów. Czy ci od projektu o tym wiedzieli? Kto nie wie niech się dowie że sa tam aktualnie 2 klasy bo co z naborem do klasy I nie wiadomo. A burmistrz nie widzi problemu, ze takie koszty trzeba ponosić. Dramat.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 24 (28)

  ****, w dniu 11-06-2018 08:00:44 napisał:

  Za LO chyba nie odpowiada burmistrz tylko starostwo.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (15)

  cortez, w dniu 11-06-2018 22:11:08 napisał:

  przyjdzie czas to tylko wybory mogą rozliczyć tych nieudaczników i spaślaka od zdjęć ,robią to samo co pisiory, zasługi przypisują sobie a projekty i realizacja przzypadła na ich czas. Co do Pani Domżałowej. co to dziewcze uczyniło , na autorytecie taty wypłyneła do powitau nigdy niepracowała w urzedzie , obraziła sie na psl i co dalej michalak bis . Nie dajmy sie zwariować oni rozdaja nasz pieniądze z podatków, pensja też, to obłuda.

  odpowiedz

  • 6 (22)

  Mona, w dniu 11-06-2018 22:38:18 napisał:

  A dlaczego nie ma nigdzie informacji nt imprezy dla szubińskich urzędników, która odbyła się ostatnio w ośrodku pod Żninem? Może jakieś fotki z uczestnikami?....

  odpowiedz

  • -2 (24)

  heniek, w dniu 11-06-2018 23:19:45 napisał:

  Obecna władza szubińska jest wybrana przez mieszkańców gminy.Uznano,że jest najlepsza. To musimy uszanować. Cieszmy się z tego, że nie mamy gorszej władzy.Na dzisiejsze czasy potrzebny jest Burmistrz bystry i mądry w swoim działaniu. Ten nasz szubiński umie wykorzystać wszystko co ma w zasięgu ręki i robi to bardzo dobrze. Mam nadzieję , że na następną kadencję też będzie wybrany.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (9)

  Listek, w dniu 13-06-2018 14:04:43 napisał:

  Może jakaś interpelacja o stopniu realizacji porozumienia zawartego przez burmistrza Michalaka dot. naprawy ulicy Leśnej i Pałuckiej w Szubinie przez bogatego dewelopera. Czy zawarte porozumienie będzie kiedyś respektowane, bo po tych ulicach nie da się jeździć, a dziury są jak leje po bombach. Czy Michalak boi się dewelopera?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meblościanka z oferty firmy FADOME
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Kanapa
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Konstrukcje stalowe
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)