Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
11 lutego 2018

To był piękny bal! Maturzyści szaleli na studniówce

fot. Jakub Malikowski

fot. Jakub Malikowski

Tegoroczna studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie odbyła się # w ostatni weekend karnawału, czyli 9 lutego, w restauracji Stary Browar w Szubinie.

Gości, w imieniu organizatorów, przywitały uczennice klasy IIIa – Hanna Wiśniewska i Nicole Strzępek.
Bal rozpoczął polonez, ale przed nim uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za ogrom pracy, którą włożyli w ich wychowanie i edukację.

Studniówka trwała do późnej nocy, a uczniowie szaleli nie tylko na parkiecie. Zmagali się bowiem także w wielu konkursach przygotowanych przez uczniów i ich wychowawczynię.

Dodatkową atrakcją balu był krótki program artystyczny przygotowany przez członków Teatru Meandry.

materiał: Lidia Leciejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 36 49

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)