Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

11 lutego 2018

To był piękny bal! Maturzyści szaleli na studniówce

fot. Jakub Malikowski

fot. Jakub Malikowski

Tegoroczna studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie odbyła się # w ostatni weekend karnawału, czyli 9 lutego, w restauracji Stary Browar w Szubinie.

Gości, w imieniu organizatorów, przywitały uczennice klasy IIIa – Hanna Wiśniewska i Nicole Strzępek.
Bal rozpoczął polonez, ale przed nim uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za ogrom pracy, którą włożyli w ich wychowanie i edukację.

Studniówka trwała do późnej nocy, a uczniowie szaleli nie tylko na parkiecie. Zmagali się bowiem także w wielu konkursach przygotowanych przez uczniów i ich wychowawczynię.

Dodatkową atrakcją balu był krótki program artystyczny przygotowany przez członków Teatru Meandry.

materiał: Lidia Leciejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 36 49

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)