Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 lutego 2018

To był piękny bal! Maturzyści szaleli na studniówce

fot. Jakub Malikowski

fot. Jakub Malikowski

Tegoroczna studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie odbyła się # w ostatni weekend karnawału, czyli 9 lutego, w restauracji Stary Browar w Szubinie.

Gości, w imieniu organizatorów, przywitały uczennice klasy IIIa – Hanna Wiśniewska i Nicole Strzępek.
Bal rozpoczął polonez, ale przed nim uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za ogrom pracy, którą włożyli w ich wychowanie i edukację.

Studniówka trwała do późnej nocy, a uczniowie szaleli nie tylko na parkiecie. Zmagali się bowiem także w wielu konkursach przygotowanych przez uczniów i ich wychowawczynię.

Dodatkową atrakcją balu był krótki program artystyczny przygotowany przez członków Teatru Meandry.

materiał: Lidia Leciejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 34 47

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)