Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych Magdalena Tomaszewska

Agnieszka Bubczyk

Agnieszka Bubczyk

14 grudnia w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste wręczenie # dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych uczniów znalazła się uczennica naszej szkoły Magdalena Tomaszewska z klasy II TL.

Stypendium przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Uroczystość uświetnili swoją obecnością wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.

Wydarzenie uświetnił występ chóru "Septyna" Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bydgoszczy oraz wychowanków Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Magdzie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pieczątki Colop
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Meble kuchenne
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Sprawdzanie świateł
Pokój dzienny/ jadalnia
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)