Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2019

Skecze, scenki i piosenki. Uczniowie zaprezentowali angielski humor

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się małe show językowe dla uczniów # klas V pt. „ English sketches- czyli angielski humor i nie tylko...”

Przedstawienie zostało zorganizowane przy współpracy nauczycieli języka angielskiego i oprócz dostarczenia uczniom chwili rozrywki oraz zintegrowania społeczności szkolnej, miało na celu przede wszystkim pobudzenie aktywności i kreatywności uczniów poprzez ich zaangażowanie w działania artystyczne.

Wybrani uczniowie klas IV, V i VII naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności językowe w formie krótkich skeczy, scenek, piosenek w języku angielskim, a nawet tańca- cała klasa IV d zatańczyła do piosenki Hokey-Pokey.

Była to również okazja, aby w atmosferze zabawy, zapoznać się z bardzo specyficznym brytyjskim humorem. Uczniowie klas V zaprezentowali skecze pt. „ The bus stop” - klasa Va: Barbara Siuchnińska, Julia Schewe, Zuzanna Sowa oraz Anna Winkowska (o złodzieju, który próbował obrabować starszą panią na przystanku autobusowym); „ Fire practice” klasa Vd : Marcin Witczak, Jakub Palczewski, Jeremiasz Kozdęba wraz z Zuzią Lizak z kl. Va ( o tym, że telefon jest najważniejszą rzeczą w wyposażeniu brygady strażaków) i „At the doctor`s” - klasa Ve: Igor Kowalewski, Aleksander Tabor i Dominik Marchwiński ( o zamieszaniu u lekarza ze studentem praktyk lekarskich i pacjentem).

Uczniowie klas VII w składzie : Zuzanna Godńska i Martyna Kowalska z klasy VIIa, Kuba Siódmiak z kl. VIIb oraz Mikołaj Nowak z kl. VIIc zaprezentowali skecz pt” Superman and the psychiatrist” ( bo jak się okazało Superman potrzebował wizyty u psychiatry).

Całe przedstawienie uprzyjemniły nam wokalne występy Basi Siuchnińskiej z klasy Va (grającej również na ukulele) oraz Zuzi Bak z klasy IVd.

Uczniów do występu przygotowały nauczycielki: Magdalena Gozdur -klasy Va i Vd,, Ewelina Kapsa – klasy VII, Henryka Kont- klasa IVa oraz Anna Wypych klasa Ve.

Wszyscy uczniowie biorący udział w przedstawieniu ! –Wasz mały pokaz talentów językowych, aktorskich i muzycznych był: GREAT! Thank you.

materiał: M.Gozdur

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sprzedaż opon
Bon upominkowy
Jadalnia / pokój dzienny
Czytniki kodów kreskowych
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Botox zmarszczki lwie
Usta - powiekszanie
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)