Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2019

Skecze, scenki i piosenki. Uczniowie zaprezentowali angielski humor

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się małe show językowe dla uczniów # klas V pt. „ English sketches- czyli angielski humor i nie tylko...”

Przedstawienie zostało zorganizowane przy współpracy nauczycieli języka angielskiego i oprócz dostarczenia uczniom chwili rozrywki oraz zintegrowania społeczności szkolnej, miało na celu przede wszystkim pobudzenie aktywności i kreatywności uczniów poprzez ich zaangażowanie w działania artystyczne.

Wybrani uczniowie klas IV, V i VII naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności językowe w formie krótkich skeczy, scenek, piosenek w języku angielskim, a nawet tańca- cała klasa IV d zatańczyła do piosenki Hokey-Pokey.

Była to również okazja, aby w atmosferze zabawy, zapoznać się z bardzo specyficznym brytyjskim humorem. Uczniowie klas V zaprezentowali skecze pt. „ The bus stop” - klasa Va: Barbara Siuchnińska, Julia Schewe, Zuzanna Sowa oraz Anna Winkowska (o złodzieju, który próbował obrabować starszą panią na przystanku autobusowym); „ Fire practice” klasa Vd : Marcin Witczak, Jakub Palczewski, Jeremiasz Kozdęba wraz z Zuzią Lizak z kl. Va ( o tym, że telefon jest najważniejszą rzeczą w wyposażeniu brygady strażaków) i „At the doctor`s” - klasa Ve: Igor Kowalewski, Aleksander Tabor i Dominik Marchwiński ( o zamieszaniu u lekarza ze studentem praktyk lekarskich i pacjentem).

Uczniowie klas VII w składzie : Zuzanna Godńska i Martyna Kowalska z klasy VIIa, Kuba Siódmiak z kl. VIIb oraz Mikołaj Nowak z kl. VIIc zaprezentowali skecz pt” Superman and the psychiatrist” ( bo jak się okazało Superman potrzebował wizyty u psychiatry).

Całe przedstawienie uprzyjemniły nam wokalne występy Basi Siuchnińskiej z klasy Va (grającej również na ukulele) oraz Zuzi Bak z klasy IVd.

Uczniów do występu przygotowały nauczycielki: Magdalena Gozdur -klasy Va i Vd,, Ewelina Kapsa – klasy VII, Henryka Kont- klasa IVa oraz Anna Wypych klasa Ve.

Wszyscy uczniowie biorący udział w przedstawieniu ! –Wasz mały pokaz talentów językowych, aktorskich i muzycznych był: GREAT! Thank you.

materiał: M.Gozdur

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie skuteczności hamowania
Naczepa platforma
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Masaż gorącymi kamieniami
Przewóz krajowy
Meble łazienkowe
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Sprawdzanie geometrii kół
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)