Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 maja 2020

Przetarg na budowę ronda w Szubinie. Oferty można składać do 5 czerwca

21 maja br. został ogłoszony przetarg na wykonanie robót dla zadania pn. „Przebudowa dróg# gminnych nr 091016C, 090949C – ulic Ogrodowej i Tysiąclecia w Szubinie”. Inwestycja w znacznym stopniu przyczyni się do ulepszenia infrastruktury drogowej miasta.

W ramach zadania wybudowane zostanie rondo łączące ulice: Ogrodową, Wiewiórowskiego, Pałucką i Tysiąclecia, a także nową drogę łączącą ul. Kcyńską z ul. Tysiąclecia, której budowa również rozpocznie się w tym roku.

Zakres prac obejmuje m.in.:

 • wykonanie ronda o nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego wraz z pierścieniem z kostki kamiennej;
 • wykonanie jezdni ulicy Ogrodowej o nawierzchni z betonu asfaltowego od km 0+278,00 do km 0+338,80 – kontynuacja przebudowy ul. Ogrodowej wykonanej w 2017 r.;
 • wykonanie jezdni ulicy Tysiąclecia o nawierzchni z betonu asfaltowego od przyjętego lokalnie km 0+000 do km 0+176,50, która połączy się z aktualnie przebudowywanym odcinkiem ul. Tysiąclecia;
 • wykonanie jezdni ulicy Pałuckiej o nawierzchni z betonu asfaltowego od przyjętego lokalnie km 0+000 do km 0+052,90;
 • wykonanie jezdni ulicy Wiewiórowskiego o nawierzchni z betonu asfaltowego od przyjętego lokalnie km 0+000 do km 0+064,80;
 • wykonanie zjazdów i chodników z kostki brukowej betonowej;
 • wykonanie ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego;
 • wykonanie wysp dzielących;
 • wykonanie odwodnienia nawierzchni;
 • budowę kanału technologicznego telekomunikacyjnego;
 • budowę oświetlenia drogowego;
 • przebudowę sieci elektroenergetycznej;
 • przebudowę urządzeń telekomunikacyjnych.

Zakończenie robót planowane jest w terminie do 30 czerwca 2021 r. Inwestycja dofinansowana jest ze środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1 054 587,00 zł.

Oferty należy składać do 5 czerwca 2020 roku do godziny 11:00 przy ul. Kcyńskiej 12, 89-200 Szubin, w Biurze Obsługi Klienta, p. 12.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  lulu, w dniu 25-05-2020 08:02:13 napisał:

  teraz trza dokończyć powstańców wlkp, a najlepiej połączyć z kołaczkowem i Panu od dróg w naszej gminie też przed domem ( chyba jako ostatniemu na osiedlu) można by asfalt położyć

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Meble łazienkowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Botox i kwas hialuronowy
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Meble kuchenne
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)