Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2020

Prowadził 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy!

fot. WITD Bydgoszcz

fot. WITD Bydgoszcz

Kierowcę prowadzącego 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy zatrzymali kujawsko-#pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

W dniu 7 lipca br. na autostradzie A1 w okolicach Torunia inspektorzy ITD z oddziału w Grudziądzu zatrzymali do rutynowej kontroli pojazd członowy, którym przewożony był kontener 20-stopowy do portu w Gdańsku. Podczas kontroli kierowca nie okazał prawa jazdy. Ponadto był bardzo pobudzony i nie reagował na polecenia kontrolujących, co pozwalało przypuszczać, że znajduje się pod wpływem środków psychoaktywnych. Przeczucie nie zawiodło inspektorów, ponieważ badanie narkotestem wykazało, że kierowca prowadził 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy. W związku z prowadzeniem pojazdu pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu na miejsce kontroli wezwani zostali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, którzy zatrzymali kierowcę do dalszych czynności i zabezpieczyli użyty przez inspektorów ITD narkotest jako materiał dowodowy.

Materiał: WITD Bydgoszcz

Oceń artykuł: 14 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (5)

  Ja, w dniu 09-07-2020 09:06:35 napisał:

  Co ten Trzaskowski wyrabia to się w głowie nie mieści!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Czytelnik, w dniu 09-07-2020 09:23:47 napisał:

  I chłopów fazę zepsuli....

  odpowiedz

  • -4 (6)

  ~Wypuście go!, w dniu 09-07-2020 19:07:34 napisał:

  Jak zamkną tego gościa na wybory, to Trzaskowski ma jeden głos mniej!

  odpowiedz

  • -2 (4)

  PIS, w dniu 09-07-2020 23:07:05 napisał:

  I Tak WYGRA DUDA !!!!! CHYBA NIE CHCECIE SOBIE PRZYPOMNIEC JAK BYLY POZAMRAZANE PODWYZKI ZA PO

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Anżej Dupa, w dniu 10-07-2020 10:32:51 napisał:

  Lista 32 podwyżek podatków i opłat wprowadzonych przez rząd PiS i prezydenta Andrzeja Dudę: 1. Podatek bankowy, czyli od kredytów 2. Podatek handlowy, czyli od zakupów 3. Danina solidarnościowa 4. Opłata emisyjna od paliw 5. Opłata przejściowa 6. i tzw. opłata mocowa za prąd 7. Podatek „galeryjny” – początkowo od galerii handlowych i biurowców 8. następnie od wszelkich nieruchomości komercyjnych 9. w tym nawet od budynków z mieszkaniami na wynajem 10. Opłata za wpis do rejestru BDO 11. Opłata recyklingowa 12. Podwyższenie i rozszerzenie zakresu obowiązywania opłaty recyklingowej 13. Opłata denna od przystani 14. Opłata wodna 15. Opodatkowanie wkładów pieniężnych wnoszonych do firm 16. oraz przychodów z dziedziczonego majątku lub otrzymanego jako darowizna, którego nie będzie można już amortyzować 17. Opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów 18. Podwyżka VAT na wiele produktów spożywczych 19. Utrzymanie wyższych stawek VAT 23% do 31 grudnia 2018 r. 20. a następnie na czas nieokreślony 21. Podwyżka podatku akcyzowego o 10 proc. na alkohole 22. na wyroby tytoniowe 23. i na e-papierosy 24. Podwyżka opłat za wywóz niesegregowanych śmieci 25. Zamrożenie progów PIT 26. Likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców których dochody roczne przekraczają 1 milion złotych 27. Obniżenie do zera kwoty wolnej od podatku od wysokich zarobków 28. Pozbawienie wielu grup podatników możliwości korzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów 29. Likwidacja możliwość pomniejszania przychodów z działalności operacyjnej o koszty uzyskania przychodów kapitałowych 30. Ograniczenie możliwość zaliczania do kosztów podatkowych wydatków poniesionych na usługi świadczone przez podmioty powiązane, na odsetki, opłaty, premie, czy prowizje od pożyczek i kredytów, jak również na znaki towarowe, czy licencje 31. Zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych 32. Zaostrzenie sposobu naliczania akcyzy od samochodów sprowadzanych z zagranicy 33. Nie podpisany jeszcze podatek cukrowy A to nasze. Mateusz :)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypożyczalnia samochodów
Meble łazienkowe
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Zabiegi odmładzające
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Mikrodermabrazja
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)