Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Pożary na terenie gminy Kcynia. Poszukiwani są świadkowie podpaleń

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Kcyni pracują nad sprawami pożarów zaistniałych w ostatnim czasie na # terenie gminy. Osoby, które pomóc mogą mundurowym przy prowadzonych sprawach proszone są o kontakt.

W ostatnim czasie na terenie gminy Kcynia policja odnotowała cztery pożary. W trzech przypadkach spaleniu uległy stogi, w jednym stodoła. Do zdarzeń dochodziło:
• w dniu 27 listopada 2019r. w miejscowości Sierniki – spaliły się dwa stogi
• w dniu 28 listopada 2019r. w miejscowości Górki Dąbskie – spalił się stóg
• w dniu 01 grudnia 2019r. w miejscowości Dziewierzewo – spaliła się stodoła.

Okoliczności zdarzeń są wyjaśniane. Ze wstępnych ustaleń kryminalnych wynika, że w każdym z powyższych przypadków ogień został przez kogoś celowo podłożony.

Mundurowi prowadzący sprawy zwracają się do osób, które mają wiedzę na temat powyższych zdarzeń i pomóc mogą w ustaleniu sprawców podpaleń. Policjanci gwarantują anonimowość.

W sprawach kontaktować się można osobiście lub telefonicznie pod numerem 52 33 93 320.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)