Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 października 2018

Ponowna wizyta gości z Kazachstanu. Delegacja odwiedziła Zakład Poprawczy

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

5 października na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy uroczyście otwarto # Centrum Kultury Kazachskiej „Qazaq Eli”.

W uroczystości otwarcia wzięli udział goście z Kazachstanu: Konsul Kazachstanu w Polsce Azamat Balabekov, Rektor Państwowego Uniwersytetu w Aktobe prof. Baurżan Erdembekov, prof. Gulżan Szokym z Uniwersytetu w Aktobe, przedstawicielka władz miasta Kapczagaj Natalia Nossova.
Ze strony Polskiej w otwarciu uczestniczyli m. in.: Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski, przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Gospodarki: prof. Wiesławem Olszewskim - Rektor WSG, doc. Krzysztof Sikora - Prezydent WSG, Filip Sikora - Kanclerz WSG, Burmistrz Szubina p. Artur Michalak oraz prezes firmy „Komes” Jan Skuza.

W związku z kontynuacją podpisanego w 2016 r. Memorandum z miastem Kapszagaj delegacja odwiedziła również Szubin. W spotkaniu w ratuszu uczestniczyli również: Remigiusz Kasprzak Przewodniczący Rady Miejskiej w Szubinie, Wioletta Borys-Stachowiak Radna Rady Miejskiej, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Jan Skuza pełnomocnik Burmistrza w sprawach współpracy międzynarodowej, Anna Skuza oraz Księdz Artur Zaraś.

Po spotkaniu z włodarzem miasta, goście zapoznali się z działalnością Zakładu Poprawczego w Szubinie.

materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Meble młodzieżowe systemowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)