Dziś mamy 24 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2020

Ośmiu chętnych na wykonanie prac. Firmy chcą więcej niż zaplanowano

Aż ośmiu chętnych złożyło oferty na wykonanie przebudowy Szubińskiego #Dom Kultury. Jednak większość z nich przewyższa kwotę, jaką zaplanowano na sfinansowanie tej inwestycji.

Tutaj pisaliśmy o pracach, jakie zaplanowano. Do 14 stycznia trwał przetarg, tego dnia otwarto oferty. Wpłynęło ich 8, z których tylko dwie nie przewyższają kwoty zaplanowanej na sfinansowanie tego zadania tj.  4 973 490,56 zł brutto.

Bydgosta Sp. z o.o. z Bydgoszczy wykona prace za 4 645 000,00 zł, natomiast Wezambud Sp z.o.o. ze Żnina proponuje kwotę 4 972 890.00 zł. Pozostałe oferty firm z Bydgoszczy, Chodzieży i Gniezna opiewają na 5, 6, a nawet ponad 7 milionów złotych. Obecnie trwa weryfikacja ofert, nie wybrano jeszcze wykonawcy. Termin zakończenia prac wyznaczono na 10 grudnia 2020 roku.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 5 (5)

    mariusz, w dniu 16-01-2020 19:41:08 napisał:

    4 973 490,56 zł brutto.? skąd taka kwota skoro w innym waszym artykule była kwota dużo ,dużo mniejsza cytuje..."Prace mają potrwać do 10 grudnia 2020 roku. Aktualnie, do 8 stycznia trwa postępowanie przetargowe. Zadanie będzie kosztowało 1 mln 674 tys. 245 zł i jest dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu w ramach programu rewitalizacji obszarów zdegradowanych społecznie.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Masaż leczniczy
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Budowa stanu surowego
Elewacje
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sprzedaż opon
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)