Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2018

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie. Duże osiągnięcie uczniów z ZSP w Szubinie

fot. pow

fot. pow

Dnia 6.12.2018 roku w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią # przeprowadzono I etap (test z wiedzy ogólnej składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru), IX edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn.: „Bezpieczny i przyjazny region”.

Zgodnie z § 4 ust. 18 regulaminu Olimpiady wymogiem kwalifikacyjnym do II etapu było uzyskanie 14 lub większej ilości punktów z 20 możliwych do uzyskania. Miło nam poinformować, iż z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. E. Chroboczka w Szubinie na 7 startujących uczniów kadetów klas wojskowych z II TL i IIITL do II etapu zakwalifikowała się 3. Są to nast. kadeci: Zgórski Dawid, Meller Paweł i Broda Brajan. II etap olimpiady odbędzie się 11 stycznia 2019 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Finał został zaplanowany na 29 marca 2019 roku. Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast na wszystkich uczestników III etapu czekają atrakcyjne nagrody. Nasi reprezentanci rozpoczęli przygotowania i mamy nadzieję na również korzystne wieści z Torunia.

Gratulujemy uczniom wspaniałego sukcesu i liczymy tym razem na finał.

materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – koordynator szkolny Olimpiady

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu   

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)