Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 marca 2015

Odszedł na wieczną służbę

fot. TD

fot. TD

3 marca, przeżywszy 65 lat, zmarł Marian Erdmann. W minioną sobotę rodzina, znajomi i przyjaciele pożegnali go na cmentarzu w Szubinie.

St. asp. Marian Erdmann wiernie służył w szeregach straży pożarnej . Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął 1 lutego 1972 roku w zawodowej straży pożarnej w Szubinie jako mechanik, kierowca. Następnie został mianowany dowódcą zastępu, by ostatecznie podjąć służbę na stanowisku kierownika sekcji. 31 grudnia 1998 po 7 latach służby przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Był odpowiedzialny i pracowity, w pełni poświęcał się realizowanym zadaniom.

Msza św. została odprawiona w kościele pw. św. Małgorzaty. Dalsza część  uroczystości przebiegała na szubińskim cmentarzu. Poza najbliższymi w ostatniej ziemskiej drodze zmarłemu towarzyszyli znajomi, współpracownicy i delegacje z PSP Szubin, OSP Szubin oraz OSP Kcynia.

Oceń artykuł: 320 41

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Drobne naprawy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)