Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 marca 2015

Odszedł na wieczną służbę

fot. TD

fot. TD

3 marca, przeżywszy 65 lat, zmarł Marian Erdmann. W minioną sobotę rodzina, znajomi i przyjaciele pożegnali go na cmentarzu w Szubinie.

St. asp. Marian Erdmann wiernie służył w szeregach straży pożarnej . Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął 1 lutego 1972 roku w zawodowej straży pożarnej w Szubinie jako mechanik, kierowca. Następnie został mianowany dowódcą zastępu, by ostatecznie podjąć służbę na stanowisku kierownika sekcji. 31 grudnia 1998 po 7 latach służby przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Był odpowiedzialny i pracowity, w pełni poświęcał się realizowanym zadaniom.

Msza św. została odprawiona w kościele pw. św. Małgorzaty. Dalsza część  uroczystości przebiegała na szubińskim cmentarzu. Poza najbliższymi w ostatniej ziemskiej drodze zmarłemu towarzyszyli znajomi, współpracownicy i delegacje z PSP Szubin, OSP Szubin oraz OSP Kcynia.

Oceń artykuł: 320 41

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Odchudzanie
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)