Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 maja 2019

Mieszkańcy Wrzosów ponownie wybiorą sołtysa. Odbędzie się kolejne zebranie

fot. arch

fot. arch

W poniedziałek 27 maja na zebraniu sołeckim spotkają się mieszkańcy Wrzosów.# Muszą wybrać spośród siebie nowego sołtysa.

Przypomnijmy, że 28 marca br. zmarł Robert Pawlik, który sołtysem Wrzosów był od początku istnienia sołectwa. Także w tegorocznych wyborach mieszkańcy postawili na niego. Niestety, ale wygrała choroba.

W związku z tym, że od końca marca mieszkańcy Wrzosów nie mają sołtysa, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski zwołał kolejne zebranie wiejskie na dzień 27 maja 2019  o godzinie 18.00  w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce Słupskiej.

W porządku obrad, oprócz wyborów sołtysa, znalazły się także wolne głosy. To punkt, w którym mieszkańcy mogą porozmawiać z włodarzem o problemach swojej wsi.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Sprzedaż opon
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)