Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

15 maja 2019

Mieszkańcy Wrzosów ponownie wybiorą sołtysa. Odbędzie się kolejne zebranie

fot. arch

fot. arch

W poniedziałek 27 maja na zebraniu sołeckim spotkają się mieszkańcy Wrzosów.# Muszą wybrać spośród siebie nowego sołtysa.

Przypomnijmy, że 28 marca br. zmarł Robert Pawlik, który sołtysem Wrzosów był od początku istnienia sołectwa. Także w tegorocznych wyborach mieszkańcy postawili na niego. Niestety, ale wygrała choroba.

W związku z tym, że od końca marca mieszkańcy Wrzosów nie mają sołtysa, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski zwołał kolejne zebranie wiejskie na dzień 27 maja 2019  o godzinie 18.00  w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce Słupskiej.

W porządku obrad, oprócz wyborów sołtysa, znalazły się także wolne głosy. To punkt, w którym mieszkańcy mogą porozmawiać z włodarzem o problemach swojej wsi.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Makijaż na każdą okazję
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Meble kuchenne
Meble młodzieżowe systemowe
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)