Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

24 listopada 2016
Premiery w kinie Helios

Marion Cotillard i Brad Pitt w filmie Sprzymierzeni. Zobacz zwiastun

fot. helios.pl

fot. helios.pl

1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan, oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour, zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga.

Ich ponowne spotkanie w Londynie i losy ich związku naznaczone są wspomnieniami wojny.

Zobacz zwiastun:

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami są dwa podwójne zaproszenia na film „Sprzymierzeni”. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu Sprzymierzeni? Odpowiedzi należy przysyłać zgodnie z zamieszczonym formularzem, na adres: konkurs@powiat24.pl

Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada (do godz. 10.00). W temacie wiadomości prosimy wpisać: Helios - Sprzymierzeni.

Imię i nazwisko osoby, która zrealizuje bilet

Nr tel. komórkowego:

Odpowiedź na pytanie:

Wyniki zostaną opublikowane na portalu (w tym samym artykule). Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie.

Zapraszamy na stronę: helios.pl 

Bilety będzie można zrealizować w dniach 25-27 listopada w kinie Helios w Bydgoszczy.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem konkursu.


KONKURS ZAKOŃCZONY
Podwójne zaproszenia na film „Sprzymierzeni” wygrały: Agnieszka Sulecka i Patrycja Rohloff. Gratulujemy!

 

Bilety ufundowało KINO HELIOS

Materiał reklamowy

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)