Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 lutego 2018

Lekcja W-Fu inna niż zwykle. Uczniowie wyjechali do parku trampolin

fot. ZSP Szubin

fot. ZSP Szubin

Dnia 1 lutego 2018 logistycy z klasy 1 wyskoczyli na lekcję wychowania fizycznego do #Parku Trampolin w Bydgoszczy z wychowawcą p. Agnieszką Bubczyk i opiekunem p. Alicją Jaśkowiak.

Po dokonaniu wszelkich formalności, na które składały się: zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, odpowiedzialnego zachowania w obiekcie i podporządkowania trenerowi, uczniowie przeszli do szatni, gdzie przebrali się w odzież sportową i specjalne skarpetki - zapobiegające poślizgom. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki. Potem zgodnie z instruktażem trenerki przemieszczano się po parku trampolin. Obiekt zarezerwowano na 1 godzinę i jak się potem okazało - zbyt krótko.....

Wkrótce zamierzamy przyjechać na dłużej - z takimi deklaracjami opuszczaliśmy obiekt, zmęczeni ale zadowoleni.

Materiał: Alicja Jaśkowiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)