Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
03 lutego 2018

Lekcja W-Fu inna niż zwykle. Uczniowie wyjechali do parku trampolin

fot. ZSP Szubin

fot. ZSP Szubin

Dnia 1 lutego 2018 logistycy z klasy 1 wyskoczyli na lekcję wychowania fizycznego do #Parku Trampolin w Bydgoszczy z wychowawcą p. Agnieszką Bubczyk i opiekunem p. Alicją Jaśkowiak.

Po dokonaniu wszelkich formalności, na które składały się: zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, odpowiedzialnego zachowania w obiekcie i podporządkowania trenerowi, uczniowie przeszli do szatni, gdzie przebrali się w odzież sportową i specjalne skarpetki - zapobiegające poślizgom. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki. Potem zgodnie z instruktażem trenerki przemieszczano się po parku trampolin. Obiekt zarezerwowano na 1 godzinę i jak się potem okazało - zbyt krótko.....

Wkrótce zamierzamy przyjechać na dłużej - z takimi deklaracjami opuszczaliśmy obiekt, zmęczeni ale zadowoleni.

Materiał: Alicja Jaśkowiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)