Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

06 lutego 2018

Kolorowy tydzień. Tematem przewodnim były spotkania z ciekawymi ludźmi

fot. PS 3 Szubin

fot. PS 3 Szubin

W dniach od 29.01.2018 do 02.02.2018 w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie odbywał #się Tydzień Kolorów. Tematem przewodnim były „Spotkania z ciekawymi ludźmi”.

Poniedziałek był Dniem Miodowo-Żółtym. Tego dnia przedszkolaków odwiedził pan Zbigniew Katafiasz i opowiedział dzieciom o swojej pasji, jaką jest pszczelarstwo. Wtorek - Dzień Kolorowy. Tego dnia w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Był on prowadzony przez firmę Pro-Art. Środa- Dzień Biało- Czerwony - dzieci młodsze odwiedził Strongman Marcin „Kukaj” Sendwicki, który opowiedział o swojej miłości do sportu. Dzieci starsze były na interaktywnym przedstawieniu w Nakle nad Notecią. Kolejny dzień  - czwartek i kolor Niebieski. W tym dniu wszystkie grupy przedszkolne udały się do Muzeum „Wodnik” pana Romana Berendta, który opowiedział dzieciom o swojej pasji jaką jest nurkowanie. W Muzeum dzieci miały możliwość zobaczyć najróżniejsze sprzęty wykorzystywane przez nurków w dawniejszych czasach. W piątek - kolor Biały - wszystkie grupy przedszkolne obejrzały film edukacyjny pt. „Od ziarenka do bochenka”, gdzie dowiedziały się o procesie powstawania chleba, a następnie każda z grup piekła bułki albo chleby. Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i opowiedzenie o swoich pasjach.

Materiał: PS 3 Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Nowoczesne zabiegi laserowe
Przewóz krajowy
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Usta - powiekszanie
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)