Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 stycznia 2019

Hucznie przywitano Nowy Rok. Szampańska zabawa seniorów

fot. Jerzy Dulka

fot. Jerzy Dulka

Dnia 31.12.2018 roku w Szubińskim Domu Kultury odbyła się zabawa sylwestrowa Klubu Seniora # "Jesienny Kwiat" z Szubina.

Na zabawie bawiło się 55 osób. Przewodnicząca Klubu Halina Kaszewska powiatała zgromadzonych gości oraz życzyła udanej zabawy.Całą uroczystość wraz z panią Haliną poprowadził Piotr Nowacki, który nie tylko świetnie gra, ale również pięknie śpiewa.

Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. O północy członkowie Klubu wraz z rodziami przy lampce szampana złożyli sobie życzenia noworoczne. 

materiał: Halina Kaszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)