Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

28 kwietnia 2018

Gratulacje, nagrody i podziękowania. Pożegnano tegorocznych maturzystów

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

27 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie odbyła #się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów. Rozpoczęła się ona Mszą św. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Szubinie.

Spotkanie w  szkolnej auli otworzyła dyrektor szkoły pani Elżbieta Kłosowska-Hilscher. Na początku przywitano zgromadzonych gości: Wicestarostę Powiatu Nakielskiego pana A. Kindermana, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Promocji i Sportu pana Z. Sabacińskiego, Wiceburmistrza Szubina pana W. Stepczyńskiego, księdza proboszcza J. Pawelczyka oraz rodziców maturzystów.

Nagrody za najlepsze wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach otrzymały: J. Fojucik, J. Spławska , M. Wiśniewska, H. Wiśniewska, A. Lis, A. Wencka, N. Strzępek, D. Staśkiewicz, B. Bethke, W. Borzych. Najlepsza absolwentka J. Fojucik została uhonorowana Listem Gratulacyjnym Starosty Nakielskiego pana T. Miłowskiego, który przekazał pan wicestarosta. Trzy najlepsze uczennice zostały nagrodzone przez Burmistrza Szubina pana Artura Michalaka. Nagrody wręczył pan wiceburmistrz.

Absolwentom wręczono również wyróżnienia za działalność w kołach zainteresowań, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Szczególne gratulacje i podziękowania pani dyrektor skierowała w stronę rodziców, którzy wzorowo wychowali swoje dzieci i wspierali szkołę w jej działalności.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym, przygotowanym przez uczniów klasy drugiej, którego główną atrakcją był występ wokalny A. Kalinowskiego.

Materiał: Arleta Marchlewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)