Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2018

Dzielnicowi na spotkaniach z dziećmi. Tematem były bezpieczne wakacje

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szubinie przeprowadzili w ostatnich dniach #spotkania profilaktyczne w dwóch szkołach na terenie gminy. Dzieci uczestniczące w pogadankach dowiedziały się wiele na temat tego, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W przeciągu ostatnich dni szubińscy dzielnicowi, sierż. szt. Maciej Mróz oraz sierż. szt. Tomasz Bukowski odwiedzili ostatnio uczniów w dwóch szkołach: Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie oraz Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Celem wizyt mundurowych było przeprowadzenie pogadanek profilaktycznych na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dzieci dowiedziały się między innymi, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami związanymi z niewłaściwym korzystaniem z dróg podczas przemieszczania się po nich. Mowa była także o tym, aby dzieci wystrzegały się rozmów z osobami nieznajomymi.

Policjanci zorganizowali zajęcia z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas 0 – III.  

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Tonery Directions
27PLN
Konstrukcje stalowe
Drobne naprawy
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Naczepa platforma
Botox i kwas hialuronowy
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)