Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2018

Dzielnicowi na spotkaniach z dziećmi. Tematem były bezpieczne wakacje

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szubinie przeprowadzili w ostatnich dniach #spotkania profilaktyczne w dwóch szkołach na terenie gminy. Dzieci uczestniczące w pogadankach dowiedziały się wiele na temat tego, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W przeciągu ostatnich dni szubińscy dzielnicowi, sierż. szt. Maciej Mróz oraz sierż. szt. Tomasz Bukowski odwiedzili ostatnio uczniów w dwóch szkołach: Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie oraz Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Celem wizyt mundurowych było przeprowadzenie pogadanek profilaktycznych na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dzieci dowiedziały się między innymi, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami związanymi z niewłaściwym korzystaniem z dróg podczas przemieszczania się po nich. Mowa była także o tym, aby dzieci wystrzegały się rozmów z osobami nieznajomymi.

Policjanci zorganizowali zajęcia z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas 0 – III.  

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa hal
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Sprawdzanie świateł
Mikrodermabrazja
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)