Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 marca 2019

Duże zaufanie mieszkańców. Agnieszka Kozdęba ponownie sołtysem

fot. MM

fot. MM

Sołectwo Grzeczna Panna dołączyło do grona miejscowości, w których mieszkańcy postanowili # obdarzyć zaufaniem swojego dotychczasowego sołtysa.

Na 47 osób uprawnionych do głosowania w czwartkowe popołudnie w świetlicy wiejskiej stawiło się 19 z nich. Mieszkańcy nie mieli również problemu z dokonaniem wyboru „nowego” sołtysa. Funkcję tą po raz kolejny sprawować będzie Agnieszka Kozdęba, która otrzymała 19 głosów poparcia. Przez najbliższe pięć lat przyjdzie jej współpracować z radą sołecką, która uformowała się w następujący sposób: Paweł Bojaz, Lilianna Kozdęba, Sławomir Kozdęba oraz Justyna Nyka.

Na zebraniu mieszkańcy poruszali sprawy dotyczące zarówno ich sołectwa, jak i całej gminy Szubin. Dyskutowano między innymi o stanie miejscowych dróg oraz o możliwości ewentualnego wprowadzenia płatnego parkowania w mieście. Zebrane w świetlicy osoby pytały burmistrza Mariusza Piotrowskiego o jego priorytety, którymi zamierza się zająć w trwającej kadencji.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Tyna, w dniu 07-03-2019 15:21:16 napisał:

  akzseingA abedzoK jak to?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mieszkaniec, w dniu 13-03-2019 19:59:14 napisał:

  Niewiem kto wybrał tą panią bo moim skromnym zdaniem to nie zablysnela jako sołtys . Poprzednik choć chory człowiek był 100 razy lepszy. Oprócz progów zwalniających gdzie idzie koła pourywac nic nie ma . Leśniczy Maciej może czas byś to ty został sołtysem ?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  kakja, w dniu 13-03-2019 20:31:34 napisał:

  tez mi wyróznienie aby zostac soltysem,latac po byle co do urzedow byc na zebraniach i uzerac sięz kazdym indywidualnie,za jakie grzechy ?bo place są masakryczne.-czolo w dół ze Pani nadal sie zgodzila

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Hola, w dniu 14-03-2019 15:53:55 napisał:

  Mieliście dobrego sołtysa to żeście go szkalowali że musiał biedak zrezygnować A teraz czapki w dół puknij się w czoło ! Co teraz biedna Agnieszka byle wieś miała sołtysa najwięcej na niego nalatywali . ON bynajmniej robił wszystko z serca

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Naczepa platforma
Kwasy...
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Konstrukcje stalowe
Drobne naprawy
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)