Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Rawa Mazowiecka

foto: Maciej Lisowski

foto: Maciej Lisowski

W dniach 24-26.05.2018r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w tenisie #stołowym.

Na starcie stanęli mistrzowie województw. Województwo Kujawsko – Pomorskie w kategorii chłopców reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie. Podopieczni trenera Macieja Lisowskiego wystąpili w składzie Mikołaj Kubiak, Bartosz Januszewski i Patryk Małecki. Zawody jak przystało na Mistrzostwa Polski stały na bardzo wysokim poziomie. Nasi zawodnicy w ocenie trenera zaprezentowali się zgodnie z oczekiwaniami i aktualnymi możliwościami zajmując wysokie 10 miejsce. W każdym ze spotkań podjęli walkę a szczegóły decydowały o zwycięzcach lub porażkach.

Wyniki grupowe przedstawiały się następująco:

SP Kołaczkowo : SP Nr 2 Gołdap 3:1
SP Kołaczkowo : Szkoła Mistrzostwa Sportowego Jarosław 0:3
SP Kołaczkowo : SP 3 Nysa 2:3
SP Kołaczkowo : SP 2 Grodzisk Mazowiecki 3:2

Nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce w grupie i w dalszej części turnieju zagrali o miejsca 9-16 uzyskując następujące wyniki:

SP Kołaczkowo : SP 2 Nysa 3:0
SP Kołaczkowo : SP Lubartów 3:0
SP Kołaczkowo : SP Rychlin 2:3

Mistrzostwa Polski w Rawie Mazowieckiej były bardzo dobrze zorganizowaną imprezą, bardzo istotną pod względem szkoleniowym. Warto tutaj nadmienić, że nasi zawodnicy są na tyle młodzi, że w przyszłym roku będą mogli występować również w tej samej kategorii wiekowej. Przy okazji kolejnego medalu mistrzostw województwa daje to możliwość wzięcia udziału w imprezie rangi Mistrzostw Polski. Wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Szubina za co Dyrektor Szkoły oraz rodzice składają podziękowania.

Tekst: Maciej Lisowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)