Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Czwartki Lekkoatletyczne. Uroczyste podsumowanie 25 edycji

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Na szubińskim stadionie 12 września o godz. 16:00 odbyła się inauguracja# cyklu zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych z gminy Szubin i Łabiszyn. Była ona okazją do podsumowania wyników 25 już edycji Czwartów Lekkoatletycznych w sezonie 2018/2019.

Podsumowania dokonał organizator, prezes UKB Szubin, pan Kazimierz Krzywdziński. Nową edycję imprezy zainaugurował Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski. W obecności Zatępcy Burmistrza, Wioletty Borys-Stachowiak, Radnego Powiatu Nakielskiego Ignacego Pogodzińskiego oraz przedstawiciela UKB Szubin Ewy Piechowiak wręczono puchary przedstawicielom szkół, które brały udział w ubiegłorocznym cyklu oraz nauczycielom wf, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy.

Klasyfikacja szkół podstawowych była następująca:
I - SP nr 2 Szubin,
II - SP Tur,
III - SP 1 Szubin,
IV - SP Łabiszyn
V - SP Rynarzewo
VI - SP Królikowo.

Indywidualne wyróżnienie, medal i upominki z rąk Burmistrza Szubina otrzymała uczennica SP 2 Szubin Natalia Jaśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w finale biegu na 100 m w ogólnopolskimfinale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu.

materiał: Natalia Jaroszewska/ UM w Szubinie

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)