Dziś mamy 14 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

Bieg Niepodległości. Wystartowało 140 biegaczy

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

140 uczestników wystartowało w Biegu Niepodległości w Szubinie w dniu 11 listopada 2019 roku,# którzy tym samym uczcili przypadającą 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczestnikami biegu była młodzież z Szubińskich Szkół oraz ci którzy zapisali się wcześniej i ci którzy przybyli w dniu biegu. Bieg miał charakter rekreacyjny i przebiegał ul. Winnicą od skrzyżowania z ul. Kcyńską do Rynku w Szubinie. Na starcie biegu przywitał wszystkich Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, a następnie odśpiewano pierwszą zwrotkę Hymnu Narodowego. Na mecie biegu wszystkich biegaczy przywitała duża grupa kibiców, przeważnie rodziny uczestników. Wszyscy uczestnicy biegu którzy wcześniej się zapisali otrzymali pamiątkowe koszulki. W biegu również uczestniczyli zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak, Dyrektor Sp. 2 w Szubinie Gabriela Rojek oraz Zarząd UKB Szubin. Organizatorami biegu był Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie przy współpracy Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji w Szubinie oraz Szubińska Policja która pilotowała bieg i zabezpieczała trasę biegu.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:02:39 napisał:

  Cos sie chyba komus pomyliło

  odpowiedz

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:16:35 napisał:

  Coś się chyba pomyliło. Pani Gabriela Rojek nie brala udziału w biegu. Natomiast w biegu z pewnością brała udział liczna grupa uczniów z LO w Szubinie wraz z nauczycielami Panią Lidią Leciejewską oraz Klaudią Bethke. I dodam jeszcze, że na Rynku zabraklo niewiele żeby bylo naprawde fajnie i świątecznie . Wystarczył zorganizować kociolek herbaty i choć po malym rogaliku dla biegaczy i zebranych mieszkańców. Niewielkie nagłośnienie i pieśni patriotyczne. Naprawde niewiele a nie bylo nic!!!. Biegacze dobiegli i się rozeszli.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Siłownia
Pieczątki Colop
Stół z blatem szklanym + krzesła
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Gimnastyka korekcyjna
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Meble łazienkowe
Blacharstwo
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)