Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

Bieg Niepodległości. Wystartowało 140 biegaczy

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

140 uczestników wystartowało w Biegu Niepodległości w Szubinie w dniu 11 listopada 2019 roku,# którzy tym samym uczcili przypadającą 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczestnikami biegu była młodzież z Szubińskich Szkół oraz ci którzy zapisali się wcześniej i ci którzy przybyli w dniu biegu. Bieg miał charakter rekreacyjny i przebiegał ul. Winnicą od skrzyżowania z ul. Kcyńską do Rynku w Szubinie. Na starcie biegu przywitał wszystkich Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, a następnie odśpiewano pierwszą zwrotkę Hymnu Narodowego. Na mecie biegu wszystkich biegaczy przywitała duża grupa kibiców, przeważnie rodziny uczestników. Wszyscy uczestnicy biegu którzy wcześniej się zapisali otrzymali pamiątkowe koszulki. W biegu również uczestniczyli zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak, Dyrektor Sp. 2 w Szubinie Gabriela Rojek oraz Zarząd UKB Szubin. Organizatorami biegu był Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie przy współpracy Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji w Szubinie oraz Szubińska Policja która pilotowała bieg i zabezpieczała trasę biegu.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:02:39 napisał:

  Cos sie chyba komus pomyliło

  odpowiedz

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:16:35 napisał:

  Coś się chyba pomyliło. Pani Gabriela Rojek nie brala udziału w biegu. Natomiast w biegu z pewnością brała udział liczna grupa uczniów z LO w Szubinie wraz z nauczycielami Panią Lidią Leciejewską oraz Klaudią Bethke. I dodam jeszcze, że na Rynku zabraklo niewiele żeby bylo naprawde fajnie i świątecznie . Wystarczył zorganizować kociolek herbaty i choć po malym rogaliku dla biegaczy i zebranych mieszkańców. Niewielkie nagłośnienie i pieśni patriotyczne. Naprawde niewiele a nie bylo nic!!!. Biegacze dobiegli i się rozeszli.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Naczepa platforma
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Blacharstwo
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)