Dziś mamy 7 lutego 2026, sobota, imieniny obchodzą:

07 lutego 2026
Wiadomości z regionu

Odpowie za pobicie dwóch kobiet. Mężczyzna zatrzymany

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

W wyniku intensywnej pracy kryminalnych #z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, przy wsparciu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy, zatrzymany został 31-letni mężczyzna podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej dwóch kobiet oraz uszkodzenia mienia.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (4.02.2026) przy ulicy Stawowej w Bydgoszczy. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec dwóch kobiet, a w międzyczasie dokonał uszkodzenia mienia w jednym ze sklepów przy tej samej ulicy.

Sprawą niezwłocznie zajęli się kryminalni z bydgoskiego Błonia, którzy ustalili tożsamość i zlokalizowali 31-latka, a dzięki sprawnej współpracy z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy zatrzymali go.

Dziś z mężczyzną czynności procesowe wykonywać będzie prokurator, który najprawdopodobniej ogłosi zarzuty popełnionych czynów.

Materiał: sierż. szt. Jakub Skrzypek / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    ja, w dniu 07-02-2026 13:19:06 napisał:

    Wysłać na UKRAINĘ

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Interdruk Pianka Dekoracyjna 8 sztuk Basic – elastyczne arkusze A4
10,99PLN
Zeszyt w kratkę A5 Interdruk 32 kartek
2,80PLN
Wkład do Mopa Obrotowego Ravi Tango – Mikrofibra do Czyszczenia Podłóg
114,99PLN
Konstrukcje stalowe
Patelnia do naleśników SWEET
47,99PLN
Multifunkcyjne tabletki 3w1 do basenu 0,4 kg – chlor, glonostatyka, flokulacja
26,99PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Rocznica śmierci Jana Olszewskiego. "Służyć Bogu i Ojczyźnie"

Jan Olszewski – całe życie służył Polsce#. Premier, doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, sędzia Trybunału Stanu. Obrońca opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, współpracownik KOR i Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela. Dochował wierności przyrzeczeniu harcerskiemu złożonemu w Szarych Szeregach: „służyć Bogu i Ojczyźnie…”.

(czytaj więcej)
0

Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom. Zosia i Nikodem w czołówce

Zofia i Nikodem to najpopularniejsze imiona #nadawane dzieciom w ostatnim półroczu 2025 roku. Tak wynika z najnowszego rankingu Ministerstwa Cyfryzacji. Pełne zestawienie i szczegółowe statystyki można znaleźć na portalu dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Śnieżny Księżyc rozświetli niebo. Lutowa pełnia

Dziś na niebie będziemy mogli podziwiać #drugą pełnię Księżyca w tym roku. Nasz naturalny satelita osiągnie pełną fazę późnym wieczorem, a dokładny moment maksimum zjawiska przypadnie w Polsce o godzinie 23:09. To doskonała okazja, by spojrzeć w górę i zobaczyć Srebrny Glob w całej jego okazałości.

(czytaj więcej)
0

Dwóch spichlerzy nie udało się uratować. Pomagali strażacy z Nakła i Szubina

5 lutego 1960 roku#. Wydarzenia tamtego dnia spowodowały olbrzymią stratę dla Bydgoszczy.

(czytaj więcej)