Dziś mamy 22 stycznia 2026, czwartek, imieniny obchodzą:

11 maja 2023

"Nadeszła długo oczekiwana chwila". 76 osób przyjęło sakrament bierzmowania

fot. Julita i Henryk Kitkowscy

fot. Julita i Henryk Kitkowscy

Bp. Krzysztof Włodarczyk udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży #Parafii pw Św. Marcina Bpa w Szubinie.

9 maja 2023 roku o godzinie 18 nadeszła długo oczekiwana chwila dla 76 młodych osób. Odrodzeni przez chrzest święty,a teraz umocnieni przez bierzmowanie mogą stanąć na drodze prawdy i miłości,stać się światłem świata i solą ziemi ufając, że Duch Święty w tym pomoże,a Jego dary umocnią na dalszą drogę,którą przyjmują z wdzięcznością,radością i odpowiedzialnością. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach,aby wytrwali w obietnicy,którą wczoraj wyrazili,aby w ich dojrzałym życiu chrześcijańskim, Pan Bóg był zawsze na pierwszym miejscu.

Materiał: Parafia pw Św. Marcina Bpa W Szubinie

Oceń artykuł: 48 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Zeszyt w kratkę A5 Interdruk 32 kartek
2,80PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Top Choice Pędzel do nakładania pudru
19,99PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Kora średnia frakcja 50l
20PLN
Słoiki szklane 900ml 1szt. Bez zakrętki
2,49PLN
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru

79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Dziś 106 rocznica. Włączenie Nakła do odrodzonego Państwa Polskiego

Dziś obchodzimy 106. rocznicę wkroczenia# oddziałów #Wojska Polskiego do Nakła i przejęcia przez nie władzy wojskowej. Po blisko 150 latach zaborów Pomorze i Kujawy Zachodnie wróciły do Polski.

(czytaj więcej)