Dziś mamy 11 marca 2026, środa, imieniny obchodzą:

27 lutego 2026
Wiadomości z regionu

Pożar w kominie i na poddaszu. Silne zadymienie

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W czwartek 26 lutego br., około godziny #9 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnym w miejscowości Jaszkowo w gminie Sośno.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie oraz zastęp z Sitna. Na miejscu okazało się, że z poddasza budynku wydobywa się silne zadymienie. Okazało się, ze w budynku doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym oraz zapalenia się materiałów składowanych na poddaszu budynku.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Sokownik ze Stali Nierdzewnej 8L – Naturalny Sok Bez Wysiłku
124,99PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Nożyce sekator ogrodowy standard do gałęzi 21cm
13,79PLN
KOBIZE
500PLN
0

Przewodnik po AI dla urzędów. Oficjalna premiera

Blisko 1700 przedstawicieli jednostek #samorządu terytorialnego z całej Polski wzięło udział w ogólnopolskim spotkaniu poświęconym wykorzystaniu sztucznej inteligencji w administracji publicznej. Zaprezentowano podczas niego praktyczne przykłady zastosowań AI w urzędach oraz rozmawiano o bezpiecznym i odpowiedzialnym wdrażaniu nowych technologii w sektorze publicznym. W trakcie spotkania odbyła się także premiera „Przewodnika po AI dla administracji publicznej” oraz uruchomiono ogólnopolski program bezpłatnych szkoleń dla urzędników.

(czytaj więcej)
0

Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia

Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty #z Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)