Dziś mamy 11 marca 2026, środa, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2024

Połowinki klas trzecich. To był wyjątkowy wieczór

fot. Karolina Ozdyk

fot. Karolina Ozdyk

29 listopada 2024 r. uczniowie klas III technikum mieli okazję wspólnie świętować #Połowinki Szkolne w eleganckiej Restauracji Stary Browar w Szubinie. Był to wyjątkowy wieczór, który symbolizował przekroczenie połowy ich drogi edukacyjnej i zbliżenie się do jednego z najważniejszych etapów w życiu – matury.

 

Uroczystość rozpoczęli wychowawcy klas III, witając wszystkich zgromadzonych i podkreślając, jak ważnym momentem w edukacji jest ta wspólna chwila. Oficjalne otwarcie wprowadziło atmosferę radości i wyjątkowości, która towarzyszyła uczestnikom przez cały wieczór.

Po uroczystym rozpoczęciu wszyscy zasiedli do kolacji, która była doskonałą okazją do rozmów i wzmocnienia relacji. Jednak prawdziwa zabawa rozpoczęła się, gdy ruszyła część taneczna – świetna muzyka i doskonały DJ wypełnili parkiet uczniami, którzy bawili się z niesłabnącą energią.

Wśród atrakcji wieczoru największym zainteresowaniem cieszyło się fotolustro, które pozwoliło uczestnikom uwiecznić te niezapomniane chwile w formie zabawnych i stylowych zdjęć. Fotografie stały się nie tylko pamiątką, ale i dodatkowym elementem integracji – wspólne pozowanie i śmiechy umocniły więzi wśród uczniów.

Połowinki nie były jedynie okazją do zabawy – wydarzenie to sprzyjało również budowaniu wspólnoty i umacnianiu relacji między uczniami. Wspólne tańce, śmiech i rozmowy sprawiły, że uczestnicy poczuli się jeszcze bardziej zżyci jako grupa.

Wieczór zakończył się z uśmiechem na twarzy każdego uczestnika, a wspomnienia tego wydarzenia z pewnością pozostaną w pamięci na długo. Połowinki Szkolne 2024 były nie tylko świętem połowy drogi edukacyjnej, ale także chwilą, która zjednoczyła całą społeczność szkolną w radosnej atmosferze.

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 40 41

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przewodnik po AI dla urzędów. Oficjalna premiera

Blisko 1700 przedstawicieli jednostek #samorządu terytorialnego z całej Polski wzięło udział w ogólnopolskim spotkaniu poświęconym wykorzystaniu sztucznej inteligencji w administracji publicznej. Zaprezentowano podczas niego praktyczne przykłady zastosowań AI w urzędach oraz rozmawiano o bezpiecznym i odpowiedzialnym wdrażaniu nowych technologii w sektorze publicznym. W trakcie spotkania odbyła się także premiera „Przewodnika po AI dla administracji publicznej” oraz uruchomiono ogólnopolski program bezpłatnych szkoleń dla urzędników.

(czytaj więcej)
0

Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia

Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty #z Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)