Pożegnanie Absolwentów Szkoły Branżowej. Nie zabrakło podziękowań

fot. Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie
27 czerwca w Zespole Szkół #im. prof. Emila Chroboczka odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów szkoły branżowej. Był to wyjątkowy moment, pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień.
Absolwenci odebrali swoje świadectwa, uzyskując tytuł zawodowy, a także symboliczne pamiątki, które mają im przypominać o tych wspólnych latach nauki, pracy i rozwoju.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Alicja Jaśkowiak złożyła serdeczne podziękowania rodzicom uczniów wyróżnionych za zaangażowanie i wspieranie swoich dzieci w drodze do edukacyjnego sukcesu.
Szczególne słowa uznania popłynęły również od Pani Małgorzaty Tubiszewskiej, kierownika praktycznej nauki zawodu, która gorąco podziękowała pracodawcom za ich nieoceniony wkład w kształcenie młodych fachowców.
Z wyróżnieniem wspomniano Panią Katarzynę Nosal z firmy KrajTrans oraz Panią Karolinę Niedbalską – za codzienną, niezawodną pomoc i wsparcie.
Podziękowania trafiły także do Pana Grzegorza Goszki, właściciela firmy GMG System, który przez ostatnie trzy lata aktywnie wspierał działania praktyczne naszej szkoły i współpracował z Panią Kierownik.
Nie zabrakło również serdecznych podziękowań dla przedstawicielek OHP – Pani Gabrieli Dziekan oraz Pani Jolanty Szymanowskiej, za życzliwą współpracę i pomoc w organizacji wielu cennych inicjatyw dla pracowników młodocianych.
Nauczyciele wręczyli dyplomy i nagrody uczniom, którzy wykazali się zaangażowaniem w życie szkoły oraz aktywnym uczestnictwem w różnych działaniach.
Szczególnie wzruszający był moment pożegnania dwóch wybitnych sportowców: Krystiana Niedbalskiego i Marcela Groszki, którzy przez trzy lata z dumą reprezentowali szkołę w koszykówce, osiągając wysokie lokaty w wojewódzkich rozgrywkach szkolnych. Ich opiekunka, Pani Dorota Adamczewska, z dumą i wzruszeniem podziękowała im za lata sportowej pasji i zaangażowania.
Po zakończeniu głównej części uroczystości, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, aby odebrać świadectwa.
Swoją obecnością wydarzenie uświetnił Wicestarosta Nakielski – Pan Michał Dubkowski, co stanowiło wyraz uznania dla pracy szkoły i jej absolwentów.
Materiał: D. Adamczewska / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria












































Czytaj również
Jak bezpiecznie przetrwać upały? Narażone dzieci i osoby starsze

Wg prognoz pogody, przed nami upalne dni.# Wraz ze wzrostem temperatury rośnie ryzyko odwodnienia i przegrzania organizmu. Wysokie temperatury są niezwykle niebezpieczne dla osób starszych i dzieci, jednak wszyscy powinniśmy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas upału.
(czytaj więcej)Wakacyjna akcja. "Zapnij pasy– poczuj uścisk bezpieczeństwa"

Wakacje to czas nasilonych wyjazdów rodzinnych#. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis SA - operatorem komunikatora Yanosik oraz firma Screen Network SA, począwszy od 27 czerwca do 31 sierpnia 2025 r., będzie prowadziło akcję pn. ZAPNIJ PASY – poczuj uścisk bezpieczeństwa.
(czytaj więcej)Wspomnienie Matki Bożej Licheńskiej. Zaplanowano centralne uroczystości

W środę, 2 lipca przypada liturgiczne wspomnienie #Matki Bożej Licheńskiej – czczonej jako Matka Pocieszenia i Opiekunka rodzin oraz cierpiących.
(czytaj więcej)Ubezwłasnowolnienie całkowite i częściowe. Kiedy i jak stosować?

Ubezwłasnowolnienie to instytucja prawna przewidziana #w polskim prawie, mająca na celu ochronę osoby, która z powodu zaburzeń psychicznych lub innej poważnej niezdolności nie jest w stanie samodzielnie kierować swoim postępowaniem. Ma ono na celu ochronę interesów osoby ubezwłasnowolnionej, a nie jej karanie czy dyskryminowanie. Może dotyczyć m.in. osób z chorobami psychicznymi, upośledzeniem umysłowym, uzależnieniami czy schorzeniami neurodegeneracyjnymi (np. zaawansowana demencja), które w znacznym stopniu umożliwiają świadome kierowanie swoim zachowaniem.
(czytaj więcej)