Fajfy na Wesółce. Taneczna zabawa dla Zuzi Misiak

fot. LZ
W sobotę, 21 czerwca, na kultowej dla mieszkańców Szubina Wesółce odbyła się# pierwsza w tym roku edycja „Fajfów na Wesółce”. Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników tańca i dobrej zabawy, a pogoda wręcz rozpieszczała uczestników – w upalne popołudnie można było schłodzić się w cieniu drzew, a ciepły i pogodny wieczór sprzyjał wspólnej zabawie, która trwała do 2 w nocy.
- Wesółka to dla wielu z nas szczególne miejsce – podkreśla organizator wydarzenia, Artur Krajewski. – Wszyscy, którzy mają więcej niż 30-40 lat, pamiętają, gdzie była scena, gdzie była Bonanza i gdzie odbywały się najlepsze zabawy. Fajfy na Wesółce to powrót do tych wyjątkowych wspomnień i taneczna podróż w czasie - dodaje.
Tegoroczna edycja „Fajfów” miała jednak jeszcze jeden ważny cel – wsparcie Zuzi Misiak z Szubina, która od urodzenia zmaga się z poważną chorobą. - To pierwszy raz, kiedy pomagamy Zuzi. Naszym celem jest zebrać 200 tys. zł, by ułatwić jej walkę o zdrowie – mówi Artur Krajewski.
Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – dmuchańców, waty cukrowej, popcornu i małej gastronomii. Klimat zabawy podkręcał DJ i zarazem organizator imprezy, a dodatkową niespodzianką był wyjątkowy występ Mykhaila Gumennyiego, byłego solisty w Narodowej Operetce w Kijowie.
Frekwencja dopisała, humory również, a atmosfera przypominała najlepsze lata Wesółki.
Galeria






































Czytaj również
- II Jacowy Zlot Motocyklowy w Wąsoszu. Wspólna pasja i szczytny cel
- Wernisaż prac Grupy Plama's. Artystyczna wizytówka Szubina
- Spotkanie międzpokoleniowe. Dzień pełen pozytywnej energii
- Wystawa sztuki ludowej Pałuk. Haft, plastyka obrzędowa, rzeźba
- Przemierzali malownicze tereny Folusza. Piknik na łące
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!
(czytaj więcej)Zmodernizowany pojazd już na torach. Od wczoraj dostępny dla podróżujących

Z radością informujemy, że zmodernizowany pojazd# SA136 oficjalnie wjechał na wielkopolskie trasy!
(czytaj więcej)30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie. To już trzy dekady (film)

Trzy Dekady – 30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie!
(czytaj więcej)Bezpośredni pociąg regionalny na Hel. "Latarnik" wyjeżdża codziennie

Ze stacji kolejowej w Bydgoszczy w pierwszy w tym sezonie #kurs wyjechał w czwartek (19 czerwca) sezonowy bezpośredni pociąg regionalny na Hel. Pasażerowie korzystający z organizowanych przez samorząd województwa połączeń przez całe wakacje dojadą również do popularnych miejscowości wypoczynkowych - Jastarni, Juraty, Chałup, Kuźnic, Władysławowa oraz do Trójmiasta. „Latarnik” z Bydgoszczy wyjeżdża codziennie przed 7.
(czytaj więcej)
Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad
Ola, w dniu 22-06-2025 01:10:30 napisał:
odpowiedz
Pola, w dniu 22-06-2025 01:11:23 napisał:
odpowiedz
Karol, w dniu 22-06-2025 01:12:03 napisał:
odpowiedz
:, w dniu 22-06-2025 01:12:54 napisał:
odpowiedz
Fajfy , w dniu 22-06-2025 01:14:07 napisał:
odpowiedz
Uyyy, w dniu 22-06-2025 01:14:57 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!