Dziś mamy 21 czerwca 2025, sobota, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2025

Odebrali tytuły finalistów. Uczniowie Jedynki nagrodzeni

fot. Barbara Kowalewska

fot. Barbara Kowalewska

13 czerwca 2025 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy #miała miejsce uroczysta gala podsumowująca VI edycję Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Obecni na niej byli uczniowie klas ósmych – Paweł Oleś, Sebastian Kamyszek oraz Idalia Lipińska, którzy odebrali tytuły Finalistów oraz nagrody.

Na uroczystości obecni byli patroni konkursu – Wojewoda Kujawsko – Pomorski, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy i  Kujawsko – Pomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, przedstawiciel prezydenta miasta oraz  Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i wielu innych znamienitych gości, co świadczy o wysokiej randze konkursu.

Nauczycielki  prowadzące uczniów – panie Danuta Jaworska oraz Barbara Kowalewska serdecznie gratulują swoim uczniom, życząc kolejnych sukcesów na dalszym etapie edukacyjnym.

Podczas gali uczniom udzieliła wsparcia Pani Dyrektor Marlena Posadzy, która wzięła udział w uroczystości oraz zapewniła transport. Laureaci i nauczycielki historii składają serdeczne podziękowania.                                                                              

Materiał: Barbara Kowalewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!

(czytaj więcej)
0

Zmodernizowany pojazd już na torach. Od wczoraj dostępny dla podróżujących

Z radością informujemy, że zmodernizowany pojazd# SA136 oficjalnie wjechał na wielkopolskie trasy!

(czytaj więcej)
0

30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie. To już trzy dekady (film)

Trzy Dekady – 30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie!

(czytaj więcej)
0

Bezpośredni pociąg regionalny na Hel. "Latarnik" wyjeżdża codziennie

Ze stacji kolejowej w Bydgoszczy w pierwszy w tym sezonie #kurs wyjechał w czwartek (19 czerwca) sezonowy bezpośredni pociąg regionalny na Hel. Pasażerowie korzystający z organizowanych przez samorząd województwa połączeń przez całe wakacje dojadą również do popularnych miejscowości wypoczynkowych - Jastarni, Juraty, Chałup, Kuźnic, Władysławowa oraz do Trójmiasta. „Latarnik” z Bydgoszczy wyjeżdża codziennie przed 7.

(czytaj więcej)