Dziś mamy 19 września 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

29 lipca 2021

Beczki z odpadami znalezione w pustostanie. Kolejny incydent w regionie

fot. WIOŚ Bydgoszcz

fot. WIOŚ Bydgoszcz

W godzinach popołudniowych w dniu 27.07.2021 r. WIOŚ w# Bydgoszczy otrzymał zawiadomienie przedstawiciela Policji o kolejnym porzuceniu beczek z odpadami – tym razem na terenie pustostanu w okolicy Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Inspektorzy, którzy udali się na wskazana posesję stwierdzili, że odpady pozostawione zostały w opuszczonym budynku, w wybetonowanym kanale. W tej części miasta jest to już kolejny incydent nielegalnego pozbywania się odpadów, sprawcy nadal pozostają nieznani. W takich przypadkach do usunięcia odpadów zobowiązany jest właściciel terenu, na którym zostały one pozostawione.

Materiał: WIOŚ Bydgoszcz 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  Malajs, w dniu 29-07-2021 09:03:36 napisał:

  Polska! Ktoś ci syfu nazwoził bez twojej zgody jak i wiedzy ale usunąć musi ma swój koszt. Skoro istnieją instrumenty które w zamiarze maja dbać o środowisko to czasem nie one powinny się tym zająć? Patoli dają pieniądze żeby się rozmnażali, ale żeby zadbać o wspólne dobro to już musi zająć się właściciel tego terenu. Tak wiec dziekuje Tobie bohaterze ze zutylizujesz za swoje pieniądze zagrożenie które niekorzystnie wpłynie na środowisko

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Włościanka, w dniu 29-07-2021 11:40:26 napisał:

  Policja zawsze była do wykrycia sprawcy! A tymczasem zgłasza przestępstwa? I jeszcze prześladuje pokrzywdzonego? To teraz obywatel będzie prowadził śledztwa zgłoszone przez policję? A pokrzywdzony odpowiadał za przestępstwo popełnione na jego szkodę? Wstyd i hańba!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  Włościanka, w dniu 29-07-2021 14:46:12 napisał:

  Obserwator z Ciebie jak z koziej du.. trąba. Jak nie rozumiesz co czytasz to czytaj 10 razy. Potem dowiedz się jakie obowiązki ma policja. Wyciągnij wnioski. No tak, ale każdy chory mimo woli pokazuje gdzie go boli; więc jak masz coś z głową to o wnioski trudno...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Palacz, w dniu 31-07-2021 19:38:21 napisał:

  Ale co się dziwić!!!! Byłem z oponami w Rozwazynie,nie przyjęli,bo niby tylko 4 rocznie można,i jakiś profil trzeba zakładać,porażka,a co z resztą gdy ktoś chce wyrzucić!?do lasu???! Kolega miał worek papy,40 klg w Rozwazynie w żadnym wypadku,więc do Potulice,do firmy utylizacyjnej,no cena,porażka,opłata pracownika z góry plus za papę,ale problem w tym że biorą tylko od firm,nie od osób indywidualnych,i co z tym? Też do lasu,i tak jest z eternitem i wszystkim,kiedyś mówiłem ,ze jak złapie kogoś,co wyrzuca śmieci do lasu,to osobiście podpiepsze,teraz wiem czemu wyrzucają ludzie do lasu,bo mimo chęci oddania na śmietnik,nikt tego nie przyjmuje,i dlatego taką osobę jeszcze będę bronić,winne temu jest państwo,nie ludzie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Test amortyzatorów
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Agresja 17 września 1939 r. Prezes IPN o przyczynach, przebiegu i skutkach napaści na obywateli

17 września 1939 r. Stalin wypełnił wobec Hitlera zobowiązania# wynikające z tajnego protokołu do paktu Ribbentrop-Mołotow. Agresja Armii Czerwonej pozwoliła Rzeszy Niemieckiej na przyspieszenie podboju Polski. 17 września 1939 r. był i pozostanie symbolem zbrodniczej współpracy Hitlera i Stalina przeciw wolnym narodom Europy. Nim Władimir Putin lub Aleksandr Łukaszenko ponownie skłamią na temat sowieckiej agresji z 17 września 1939 r., warto przypomnieć przyczyny, przebieg i skutki tej bezceremonialnej napaści na obywateli polskich.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)