Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2019

Rejs „Łokietkiem”. Uczniowie podziwiali piękno doliny Noteci

fot.pow

fot.pow

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkól Specjalnych w Szubinie pragną serdecznie podziękować# Panu Staroście Tomaszowi Miłowskiemu, który uczestnicząc w obchodach 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości zaprosił nas na rejs statkiem szkolnym „Łokietek”.

W dniu 29 maja br. skorzystaliśmy z zaproszenia i podziwialiśmy piękno doliny Noteci. Niektórzy z naszych uczniów płynęli po raz pierwszy, wszyscy byli zachwyceni.

Ponieważ rejs ze względu na ilość osób odbywał się w dwóch grupach część z nas w oczekiwaniu na główną atrakcję uczestniczyła w zabawach edukacyjnych i muzyczno - ruchowych na przystani. W ten sposób świętowaliśmy również zbliżający się Dzień Dziecka. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek i drobny upominek. Pełni wrażeń, zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy Panu Staroście  za ten prezent.

materiał: Sara Palicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)