Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

15 maja 2018

Zwiedzanie obserwatorium, wykłady, pokazy. Przyjdź na piknik astronomiczny

Pałucko-Pomorskie Stowarzyszenie Astronomiczno-Ekologiczne zaprasza wszystkich chętnych #do Obserwatorium Astronomicznego w Niedźwiadach na piknik astronomiczny który odbędzie się w sobotę 19 maja od godziny 17.00.

W programie pikniku m.in. zwiedzanie obserwatorium, wykłady, pokazy zdjęć oraz obserwacje przez znajdujący się w obserwatorium sprzęt optyczny.

Dla tych, którzy w sobotę nie będą mogli odwiedzić obserwatorium, pasjonaci astronomii z Niedźwiad przygotowali inną formę popularyzacji wiedzy o Wszechświecie. Otóż odwiedzą oni w dniach 21-25 maja z teleskopem pięć miejscowości w gminie Szubin, podczas których będzie można zobaczyć jak na dłoni m.in. Księżyc, Wenus oraz Jowisza wraz z jego największymi satelitami.

Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy. Szczegóły na plakatach.

materiał PPSAE

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Mikrodermabrazja
Meble łazienkowe
Czytniki kodów kreskowych
Budowa stanu surowego
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)