Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Zobaczyć góry. Seniorzy wybrali się do Karpacza

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Klub Seniora „Cystersi” z Łekna oraz Klub Seniora „Jesienny Kwiat” z # Szubina w dniach od 1 do 7 czerwca wybrały się razem na wycieczkę do Karpacza.

Wszyscy uczestnicy po przyjeździe zakwaterowali się w hotelu „Piecuch”, gdzie po długiej podróży mogli chwilę odpocząć. W pierwszy dzień wyjazdu seniorzy zwiedzili Dziki Wodospad oraz skorzystali ze zjazdu kolejką linową.

W kolejnych dniach uczestnicy również nie próżnowali. Wspólnie wybrali się na zwiedzanie Pragi, gdzie po najbardziej znanych zabytkach oprowadzała ich miła Pani przewodnik. W piękny wtorkowy dzień seniorzy wybrali się do Szklarskiej Poręby, gdzie zobaczyli wodospad Szklarka.

Środa była poświęcona oglądaniu najbardziej znanych miejsc w Karpaczu m.in. Kościoła Wang. Po powrocie do hotelu seniorzy urządzili sobie wieczorek taneczny. Na zakończenie wszyscy udali się zobaczyć Hotel Gołębiowski”.

Po tak ciekawej wyprawie seniorzy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi do domu.

materiał: J. Dulka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)