Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Zobaczyć góry. Seniorzy wybrali się do Karpacza

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Klub Seniora „Cystersi” z Łekna oraz Klub Seniora „Jesienny Kwiat” z # Szubina w dniach od 1 do 7 czerwca wybrały się razem na wycieczkę do Karpacza.

Wszyscy uczestnicy po przyjeździe zakwaterowali się w hotelu „Piecuch”, gdzie po długiej podróży mogli chwilę odpocząć. W pierwszy dzień wyjazdu seniorzy zwiedzili Dziki Wodospad oraz skorzystali ze zjazdu kolejką linową.

W kolejnych dniach uczestnicy również nie próżnowali. Wspólnie wybrali się na zwiedzanie Pragi, gdzie po najbardziej znanych zabytkach oprowadzała ich miła Pani przewodnik. W piękny wtorkowy dzień seniorzy wybrali się do Szklarskiej Poręby, gdzie zobaczyli wodospad Szklarka.

Środa była poświęcona oglądaniu najbardziej znanych miejsc w Karpaczu m.in. Kościoła Wang. Po powrocie do hotelu seniorzy urządzili sobie wieczorek taneczny. Na zakończenie wszyscy udali się zobaczyć Hotel Gołębiowski”.

Po tak ciekawej wyprawie seniorzy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi do domu.

materiał: J. Dulka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)