Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Zobaczyć góry. Seniorzy wybrali się do Karpacza

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Klub Seniora „Cystersi” z Łekna oraz Klub Seniora „Jesienny Kwiat” z # Szubina w dniach od 1 do 7 czerwca wybrały się razem na wycieczkę do Karpacza.

Wszyscy uczestnicy po przyjeździe zakwaterowali się w hotelu „Piecuch”, gdzie po długiej podróży mogli chwilę odpocząć. W pierwszy dzień wyjazdu seniorzy zwiedzili Dziki Wodospad oraz skorzystali ze zjazdu kolejką linową.

W kolejnych dniach uczestnicy również nie próżnowali. Wspólnie wybrali się na zwiedzanie Pragi, gdzie po najbardziej znanych zabytkach oprowadzała ich miła Pani przewodnik. W piękny wtorkowy dzień seniorzy wybrali się do Szklarskiej Poręby, gdzie zobaczyli wodospad Szklarka.

Środa była poświęcona oglądaniu najbardziej znanych miejsc w Karpaczu m.in. Kościoła Wang. Po powrocie do hotelu seniorzy urządzili sobie wieczorek taneczny. Na zakończenie wszyscy udali się zobaczyć Hotel Gołębiowski”.

Po tak ciekawej wyprawie seniorzy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi do domu.

materiał: J. Dulka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)