Dziś mamy 18 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

Zebranie sprawozdawcze Klubu Seniora. Obecnych było 100 członków

fot.TD

fot.TD

Dnia 4 lutego w Szubińskim Domu Kultury odbyło się zebranie sprawozdawcze Klubu Seniora# „Jesienny Kwiat” w Szubinie za miniony 2018 rok.

Na zebraniu było 100 członków klubu. Na wstępie po powitaniu Pani dyrektor SzDK oraz członków przez Prezesa Halinę Kaszewska uczczono minutą ciszy zmarłych- śp. Prezesa Majchrowicza oraz czterech członków klubu.

Zostały przedstawione sprawozdania finansowe składek i organizacji imprez, wyjazdów oraz podsumowanie sporządzone przez komisję rewizyjną klubu za 2018r. . Zarząd otrzymał absolutorium za ubiegły rok. Przez Panią Prezes został przedstawiony plan rzeczowo-finansowy na 2019r oraz propozycje i plan wyjazdów wypoczynkowych seniorów nad morze i w góry.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Elewacje
Szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)