Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

Zebranie sprawozdawcze Klubu Seniora. Obecnych było 100 członków

fot.TD

fot.TD

Dnia 4 lutego w Szubińskim Domu Kultury odbyło się zebranie sprawozdawcze Klubu Seniora# „Jesienny Kwiat” w Szubinie za miniony 2018 rok.

Na zebraniu było 100 członków klubu. Na wstępie po powitaniu Pani dyrektor SzDK oraz członków przez Prezesa Halinę Kaszewska uczczono minutą ciszy zmarłych- śp. Prezesa Majchrowicza oraz czterech członków klubu.

Zostały przedstawione sprawozdania finansowe składek i organizacji imprez, wyjazdów oraz podsumowanie sporządzone przez komisję rewizyjną klubu za 2018r. . Zarząd otrzymał absolutorium za ubiegły rok. Przez Panią Prezes został przedstawiony plan rzeczowo-finansowy na 2019r oraz propozycje i plan wyjazdów wypoczynkowych seniorów nad morze i w góry.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Odchudzanie
Masaż gorącymi kamieniami
Meble kuchenne - na zamówienie
Usta - powiekszanie
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)