Dziś mamy 19 marca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
30 listopada 2017

Zawody były bardzo emocjonujące. Która szkoła okazała się najlepsza?

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

25 listopada zorganizowano Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej #Chłopców (rocznik 2005 i młodsi).

Zawody te niewątpliwie należały do jednych z najbardziej emocjonujących. Każda drużyna chciała pokazać, że to właśnie ona jest najlepsza. Po zaciętej rywalizacji okazało się, że najlepszymi siatkarzami są uczniowie Szkoły Podstawowej w Królikowie (opiekun: Daniel Lubawy) i to właśnie oni reprezentować będą gminę w etapie powiatowym. Wicemistrzostwo zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turze (opiekunowie: Maciej Kozerewicz, Małgorzata Iwaniak), a trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie (opiekun: Agnieszka Kulpeksza).

Najlepszymi zawodnikami zostali Piotr Adamczyk (SP Królikowo), Miłosz Guzek (SP Tur). Sędziowała: Marta Wrzeszykowska. Organizator : Urząd Miejski w Szubinie.

Wyniki:

1. SP Królikowo
2. SP Tur
3. SP 2 Szubin
4. SP 1 Szubin
5. SP Kołaczkowo
6. SP Rynarzewo
7. SP Kowalewo

Zawodnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy. Drużynie zwycięskiej życzymy powodzenia!

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)