Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
30 listopada 2017

Zawody były bardzo emocjonujące. Która szkoła okazała się najlepsza?

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

25 listopada zorganizowano Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej #Chłopców (rocznik 2005 i młodsi).

Zawody te niewątpliwie należały do jednych z najbardziej emocjonujących. Każda drużyna chciała pokazać, że to właśnie ona jest najlepsza. Po zaciętej rywalizacji okazało się, że najlepszymi siatkarzami są uczniowie Szkoły Podstawowej w Królikowie (opiekun: Daniel Lubawy) i to właśnie oni reprezentować będą gminę w etapie powiatowym. Wicemistrzostwo zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turze (opiekunowie: Maciej Kozerewicz, Małgorzata Iwaniak), a trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie (opiekun: Agnieszka Kulpeksza).

Najlepszymi zawodnikami zostali Piotr Adamczyk (SP Królikowo), Miłosz Guzek (SP Tur). Sędziowała: Marta Wrzeszykowska. Organizator : Urząd Miejski w Szubinie.

Wyniki:

1. SP Królikowo
2. SP Tur
3. SP 2 Szubin
4. SP 1 Szubin
5. SP Kołaczkowo
6. SP Rynarzewo
7. SP Kowalewo

Zawodnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy. Drużynie zwycięskiej życzymy powodzenia!

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)