Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
30 listopada 2017

Zawody były bardzo emocjonujące. Która szkoła okazała się najlepsza?

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

25 listopada zorganizowano Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej #Chłopców (rocznik 2005 i młodsi).

Zawody te niewątpliwie należały do jednych z najbardziej emocjonujących. Każda drużyna chciała pokazać, że to właśnie ona jest najlepsza. Po zaciętej rywalizacji okazało się, że najlepszymi siatkarzami są uczniowie Szkoły Podstawowej w Królikowie (opiekun: Daniel Lubawy) i to właśnie oni reprezentować będą gminę w etapie powiatowym. Wicemistrzostwo zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turze (opiekunowie: Maciej Kozerewicz, Małgorzata Iwaniak), a trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie (opiekun: Agnieszka Kulpeksza).

Najlepszymi zawodnikami zostali Piotr Adamczyk (SP Królikowo), Miłosz Guzek (SP Tur). Sędziowała: Marta Wrzeszykowska. Organizator : Urząd Miejski w Szubinie.

Wyniki:

1. SP Królikowo
2. SP Tur
3. SP 2 Szubin
4. SP 1 Szubin
5. SP Kołaczkowo
6. SP Rynarzewo
7. SP Kowalewo

Zawodnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy. Drużynie zwycięskiej życzymy powodzenia!

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)