Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

Zawody Wojewódzkie LDK. Wyniki

fot. pow

fot. pow

W sobotę 11 maja zawodnicy UKS Wyspiański Szubin uczestniczyli# w Zawodach Wojewódzkich Lekkoatletyka dla każdego. Celem imprezy było zwiększenie aktywności i efektywności działań stowarzyszeń i klubów sportowych w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży oraz wyłonienie reprezentacji województw na „ Zawody finałowe LDK! 2019” ( Warszawa 6-7 czerwca 2019r.)

 Podopieczni Małgorzaty Iwaniak, Tomasza Staronia i Tomasza Kaszewskiego 12 razy stawali na podium.

Złote medale zdobyli :
Agata Spychalska  - 300m
Aleksandra Twardowska- pchnięcie kulą
Patryk Jarocha – skok w dal

Srebrny medal
Kacper Pawlak-  rzut piłką lekarską
Kinga Nowacka – rzut piłką lekarską

Brązowy medal
Kacper Szurkiewicz – skok w dal, 200m przez płotki
Alicja Słoma – skok w dal
Weronika Dutkiewicz – 60m
Wiktor Kulpiński – 300m

Sztafeta 8x 200 U14 w składzie: Agata Spychalska, Maria Staroń, Monika Szurkiewicz, Weronika Dutkiewicz, Antoni  Nowak, Miłosz Kaszewski, Oskar Radke, Maciej Sobczak

Sztafeta 8x 200 U16 w składzie: Alicja Słoma, Dominika Pikul, Adrianna Pawlak, Zuzanna Kwaśniak, Patryk Jarocha, Kacper Szurkiewicz, Eryk Nowacki, Wiktor Kulpiński.

Ponadto UKS Wyspiański reprezentowali: Anna Tomczyk, Monika Nowak, Wojciech Brycki, Cyprian Walkiewicz i Jakub Kmieć.

Udział UKS Wyspiański w imprezie był możliwy dzięki realizacji programu nr 3/2018 na wykonywanie zadań publicznych gminy Szubin w 2019 roku.

materiał: UKS Wyspiański Szubin

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Nowoczesne zabiegi laserowe
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)