Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

19 września 2019

Zawody Strzeleckie w Kcyni. Dominika Hejnicka zdobyła II miejsce

fot. Agnieszka Bubczyk

fot. Agnieszka Bubczyk

W dniu 15 września 2019 r., w Kcyni przeprowadzono Zawody Strzeleckie o # Puchar Burmistrza Kcyni w strzelaniu z karabinka pneumatycznego do tarczy - kategorie junior-juniorka, senior – seniorka.

Strzelanie odbyło się w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej - napaści Niemiec 1 września 1939 r. i ZSRR 17 września 1939 r. na Polskę.

Ogromny sukces odniosła uczennica ZS im. prof. E. Chroboczka klasy I Technikum Dominika Hejnicka. Jak przystało na uczennicę grupy wojskowej Dominika wywalczyła 2 miejsce w kategorii juniorów.

GRATULUJEMY !!

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)