Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
09 marca 2018

Zawodnicy z "Jedynki" są wicemistrzami powiatu. Przed nimi mecze ćwierćfinałowe

fot. powierzone

fot. powierzone

Podopieczni Adama Adamczewskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie zdobyli wicemistrzostwo # Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców ( rocznik 2002-2004), a tym samym awansowali do zawodów ćwierćfinałowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędą się 14 marca w Bydgoszczy.

Powodzenia.

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)