Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2019

Zasłużeni sportowcy nagrodzeni. Spotkanie w szubińskim ratuszu

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

29 listopada 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyło się spotkanie z # zasłużonymi sportowcami z naszego regionu.

W spotkaniu wzięli udział Zastępca Burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak, Dyrektor Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji w UM Szubin Janusz Nowakowski oraz sportowcy Marcin Sendwicki i Maksymilian Nowak.

Podczas spotkania zostały złożone gratulacje, podziękowania za osiągnięcia i sukcesy sportowe oraz godne reprezentowanie naszej gminy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Do najważniejszych osiągnięć Marcina Sendwickiego w ostatnim czasie można zaliczyć zdobycie 3. miejsca w World  Strongest Man u105 w finale Mistrzostw Świata na Florydzie.

W roku 2019 uzyskał doskonałe wyniki na innych zawodach Strongman w Polsce i na świecie. Do najważniejszych zaliczyć możemy:
- 8. miejsce w World Strongman Championship u110 na Ukrainie
- 1. miejsce w Pucharze Narodów Strongman u105 w Jelczu – Laskowice
- 5. miejsce w Pucharze Polski we Fromborku
- 3. miejsce Pucharu Polski w Parach w Kościerzynie
- 1. miejsce w Mistrzostwach Świata w parach Ultimate Strongman u105 Team World Championship w Lenti na Węgrzech 2019 z Przemkiem Marczewskim
- 3. miejsce w Mistrzostwach Europy w Białymstoku w kategorii u105.

Drugim uhonorowanym sportowcem był zawodnik judo Maksymilian Nowak należący do Uczniowskiego Klubu Sportowego "10" w Bydgoszczy. Ważnym osiągnięciem był start w Pucharze Europy Kadetów w węgierskim Gyor oraz zdobycie 3. miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików w Jastrzębiu - Zdroju w październiku br.

Wcześniej uczestniczył w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Koszalinie, gdzie uzyskał 2. miejsce oraz w Pucharze Polski Młodzików w Poznaniu, gdzie stanął na podium, uzyskując najlepszy wynik.

Sportowcom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do podejmowania kolejnych sportowych wyzwań.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Mikrodermabrazja
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Budowa hal
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
Narożniki
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)