Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali świadectwa

fot. pow.

fot. pow.

19 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w # Szubinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Zaproszonych gości: proboszcza Jacka Pawelczyka, radną Powiatu Nakielskiego panią Beatę Danielewską - Szymczak oraz zastępcę komendanta Komisariatu Policji w Szubinie komisarza Michała Wawrzyniaka i księdza Artura Zarasia, przywitała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która podziękowała uczniom za cały rok wspólnej pracy.

W swoim wystąpieniu przypomniała także sukcesy oraz projekty, które realizowane były w szkole w bieżącym roku. Wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców, panią Małgorzatą Rosińską, wręczyła również nagrody najlepszym i najaktywniejszym uczniom.

Byli to m.in.: Maja Gnat, Svetlana Ashikhmina, Dominika Bojewska, Michalina Kasprzak, Hanna Marchlewska, Oliwia Łukomska, Aneta Pinkowska, Gabriela Siuchnińska, Dominika Tokarczyk, Konrad Hilscher, Adrian Haus, Julia Siuchnińska, Ada Guzińska, Aleksandra Bączkowska, Kinga Kantorska, Hubert Zdralek, Igor Kotlarek, Jagoda Kaiser.

Uczniowie klasy prawno-policyjnej otrzymali także certyfikaty potwierdzające zakończenie szkolenia policyjnego, które wręczył kom. Michał Wawrzyniak.

W czasie uroczystości pożegnano księdza Szymona Lewandowskiego, który po dwuletniej posłudze w liceum, odchodzi do nowej parafii.

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)