Dziś mamy 27 lutego 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali świadectwa

fot. pow.

fot. pow.

19 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w # Szubinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Zaproszonych gości: proboszcza Jacka Pawelczyka, radną Powiatu Nakielskiego panią Beatę Danielewską - Szymczak oraz zastępcę komendanta Komisariatu Policji w Szubinie komisarza Michała Wawrzyniaka i księdza Artura Zarasia, przywitała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która podziękowała uczniom za cały rok wspólnej pracy.

W swoim wystąpieniu przypomniała także sukcesy oraz projekty, które realizowane były w szkole w bieżącym roku. Wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców, panią Małgorzatą Rosińską, wręczyła również nagrody najlepszym i najaktywniejszym uczniom.

Byli to m.in.: Maja Gnat, Svetlana Ashikhmina, Dominika Bojewska, Michalina Kasprzak, Hanna Marchlewska, Oliwia Łukomska, Aneta Pinkowska, Gabriela Siuchnińska, Dominika Tokarczyk, Konrad Hilscher, Adrian Haus, Julia Siuchnińska, Ada Guzińska, Aleksandra Bączkowska, Kinga Kantorska, Hubert Zdralek, Igor Kotlarek, Jagoda Kaiser.

Uczniowie klasy prawno-policyjnej otrzymali także certyfikaty potwierdzające zakończenie szkolenia policyjnego, które wręczył kom. Michał Wawrzyniak.

W czasie uroczystości pożegnano księdza Szymona Lewandowskiego, który po dwuletniej posłudze w liceum, odchodzi do nowej parafii.

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)