Dziś mamy 18 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Igusiu’’. Pożegnano grupę starszaków

foto:  Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

foto: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

W dniu 15 czerwca 2018r. w Przedszkolu Publicznym ,,Iguś’’ w Zamościu odbyło się uroczyste # zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji  i pożegnań. Starsze dzieci z gr. ,,Skrzaty’’ wystawiły przedstawienie ,,Czerwony kapturek’’,    w którym znakomicie zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności.  W przygotowanie uroczystości dzieci oraz wychowawca mgr Angelika Kapuścińska włożyli wiele pracy, co docenili rodzice gromkimi brawami.

W dniach 18 i 19 czerwca uroczyste zakończenie roku przedszkolnego obchodziły także młodsze grupy: ,,Jeżyki’’ i ,,Smerfy’’. Przedszkolaki zaprezentowały programy artystyczne, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. 

Na zakończenie wszystkich uroczystości p. o. dyrektora mgr Natalia Brzezińska – Kupska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom za zaangażowanie w pracę, a  dzieciom          i rodzicom życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji. 

Materiał i zdjęcia: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

Oceń artykuł: 124 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Narożniki
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)