Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
28 lutego 2018

Zajęcia w szubińskim liceum. Tematem było bezpieczeństwo w ruchu drogowym

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Zajęcia na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przepisów regulujących wydawanie oraz # zatrzymywanie uprawnień do kierowania pojazdami przeprowadzili wczoraj (27.02) w szubińskim liceum policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej przez policjantów referatu ruchu drogowego z Nakła, mundurowi z tej komórki przeprowadzili wczoraj (27.02) w Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie zajęcia dla uczniów klasy o profilu prawno – policyjnym.

Podczas zajęć policjanci omówili podstawowe pojęcia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, a także przekazali wiele informacji na temat przepisów regulujących wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami oraz przypadki, w jakich Policja może te uprawnienia zatrzymać. Omówione zostały także zmieniające się w czerwcu bieżącego roku przepisy dotyczące tzw.: „młodych kierowców”.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Meble kuchenne
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
SYPIALNIE
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zabieg parafinowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)