Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

28 lutego 2018

Zajęcia w szubińskim liceum. Tematem było bezpieczeństwo w ruchu drogowym

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Zajęcia na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przepisów regulujących wydawanie oraz # zatrzymywanie uprawnień do kierowania pojazdami przeprowadzili wczoraj (27.02) w szubińskim liceum policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej przez policjantów referatu ruchu drogowego z Nakła, mundurowi z tej komórki przeprowadzili wczoraj (27.02) w Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie zajęcia dla uczniów klasy o profilu prawno – policyjnym.

Podczas zajęć policjanci omówili podstawowe pojęcia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, a także przekazali wiele informacji na temat przepisów regulujących wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami oraz przypadki, w jakich Policja może te uprawnienia zatrzymać. Omówione zostały także zmieniające się w czerwcu bieżącego roku przepisy dotyczące tzw.: „młodych kierowców”.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Meble łazienkowe
Makijaż ślubny
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Pieczątki Colop
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Zabieg parafinowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)