Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

17 września 2019

Zabawa na zakończenie lata. Nie zabrakło świetnej muzyki

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

12 września seniorzy z kilku klubów bawili się na wspólnej imprezie w # miejscowości Borzątew.

Zabawa zorganizowana została przez Klub Seniora a Mieleszyna z okazji zakończenia lata. We wspólnej zabawie wzięli udział seniorzy z Rogowa, Mieleszyna, Łekna, Damasławka, Łopienna, Janowca Wielkopolskiego, Mieściska oraz z Szubina. Łącznie uczestniczyło 110 osób.

Uczestników zabawy powitała przewodnicząca Klubu Seniora w Mieleszynie Jolanta Jasińska. Dzięki temu, że pogoda dopisała uczestnicy zabawy mogli dobrze się bawić. Tradycyjnie odbyły się tańce przy świetnej muzyce.

Na zakończenie Seniorzy mieli możliwość wziąć udział w pokazie fajerwerków.

materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)