Dziś mamy 30 marca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 lutego 2020

Zabawa Walentynkowa w Rynarzewie. Seniorzy bawili się miłosnych utworach

fot. Jerzy Dulka

fot. Jerzy Dulka

W sobotę, 15 lutego br. w Rynarzewie odbyła się Zabawa Walentynkowa z udziałem członków klubu# seniora "Jesienny Kwiat".

Zabawę rozpoczęto o godzinie 17:30. Z zaproszenia na nią skorzystali członkowie klubu seniora "Jesienny Kwiat" z Szubina. Sala i stoły były ozdobione walentynkowymi akcentami, dominował kolor czerwony. Tańcom przy romantycznej muzyce nie było końca. Podczas zabawy zaśpiewano "Sto lat" organizatorowi, gdyż obchodził on tego dnia urodziny. Wszyscy złożyli jubilatowi serdeczne życzenia. Seniorzy pełni dobrego humoru i energii bawili się do późnych godzin wieczornych.

Materiał: Jerzy Dulka/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)