Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 maja 2018

Z wizytą w wydawnictwie. Słoneczka zostały obdarowane gadżetami

fot. Jolanta Storzyńska

fot. Jolanta Storzyńska

Grupa Słoneczek z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie w ramach udziału w #konkursie: „Przedszkole z tradycjami”, odwiedziła Wydawnictwo PROFILL w Szubinie.

Dzieci jako potencjalni klienci, udały się tam w celu odebrania Wielkiej Księgi Regionalnej Pałuk, którą wydawnictwo oprawiło. Na początku przyglądały się pracy pań z biura obsługi klienta. Następnie Słoneczka obserwowały pracę grafików przy komputerach, a także obejrzały maszyny drukujące i tnące. Na półkach dostrzegły gadżety reklamowe, puchary, poduszki, kubki, a nawet  koszulki ze podobizną małego dziecka.

Na pożegnanie grupa Słoneczek została obdarowana balonami i gadżetami przez pracowników wydawnictwa i z bagażem nowej wiedzy i doświadczeń wróciła do przedszkola. Przyjazna, a zarazem miła atmosfera przyczyniła się do nawiązania współpracy z wydawnictwem oraz zachęciła dzieci do poszukiwania nowych, innowacyjnych form działania.

Materiał: Jolanta Storzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Rolery - mezoterapia skóry
Krzesło młodzieżowe
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Gimnastyka korekcyjna
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)