Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
11 maja 2018

Z wizytą w wydawnictwie. Słoneczka zostały obdarowane gadżetami

fot. Jolanta Storzyńska

fot. Jolanta Storzyńska

Grupa Słoneczek z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie w ramach udziału w #konkursie: „Przedszkole z tradycjami”, odwiedziła Wydawnictwo PROFILL w Szubinie.

Dzieci jako potencjalni klienci, udały się tam w celu odebrania Wielkiej Księgi Regionalnej Pałuk, którą wydawnictwo oprawiło. Na początku przyglądały się pracy pań z biura obsługi klienta. Następnie Słoneczka obserwowały pracę grafików przy komputerach, a także obejrzały maszyny drukujące i tnące. Na półkach dostrzegły gadżety reklamowe, puchary, poduszki, kubki, a nawet  koszulki ze podobizną małego dziecka.

Na pożegnanie grupa Słoneczek została obdarowana balonami i gadżetami przez pracowników wydawnictwa i z bagażem nowej wiedzy i doświadczeń wróciła do przedszkola. Przyjazna, a zarazem miła atmosfera przyczyniła się do nawiązania współpracy z wydawnictwem oraz zachęciła dzieci do poszukiwania nowych, innowacyjnych form działania.

Materiał: Jolanta Storzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble kuchenne
Gimnastyka korekcyjna
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Metkownice
od 179PLN
Pieczątki Colop
Meble łazienkowe
Krzesło młodzieżowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)